Page 37 of 42 FirstFirst ... 2734353637383940 ... LastLast
Results 721 to 740 of 837

Thread: Guvernul Vasilica Viorica Dancila

1. Back To Top | #721
    Registered User _-livio-_'s Avatar
    cam asa e si cu "maririle" salariale: https://www.moise.ro/2018/02/08/cinc...itiei-sociale/
    in teorie totul e minunat, dar cand vine vorba de primit bani in mana lucrurile devin brusc triste.
    isn't that cute....BUT IT'S WRONG

2. Back To Top | #722
    Registered User SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by _-livio-_ View Post
    cam asa e si cu "maririle" salariale: https://www.moise.ro/2018/02/08/cinc...itiei-sociale/
    in teorie totul e minunat, dar cand vine vorba de primit bani in mana lucrurile devin brusc triste.
    Minte ca in 2018 au crescut cu 10% pe net. Au crescut cu 4% pe net.
    Star Wars The Force Unleashed

3. Back To Top | #723
    Registered User _-livio-_'s Avatar
    really? asta e problema? 6pp?
    isn't that cute....BUT IT'S WRONG

4. Back To Top | #724
    Registered User Mandea's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Am zis eu ceva de Boc? Se pare ca nu stii sa citesti ce-am postat. Calcule nu stii sa faci tu.

1996-2000 - taranistii plus liberalii la putere

2004-2012 - Alianta DA si PD la putere

12 ani.
    ce pervers esti. ai dat edit si l-ai taiat pe boc de acolo. in rest, calcule nu stii tu sa faci. ai amestecat psd cu pnl cu ce-ai mai gasit pe acolo si ti-a dat ce ai vrut tu.
    data viitoare dau quote ca sa editezi degeaba. mai ai si tupeul sa zici ca eu nu stiu sa citesc. dar de ce se ne miram? astia cu psd asa fac, doar sa triseze si sa fure stiu.

auzi, dar grindeanu stie cu ce te ocupi tu pe la birou in loc sa muncesti? cred ca daca ii trimit o anonima te calmez un pic.

5. Back To Top | #725
    Baiatu', nu vezi bine? Ala de deasupra postului meu a zis de Boc.

Unde am amestecat PSD cu PNL?

6. Back To Top | #726

7. Back To Top | #727
    just passing... Rover's Avatar
    Intre timp prim-pavianul tarii are insomnii privind probleme majore:
    Viorica Dăncilă are probleme planetare: contul de
    Facebook şi bursa americană | adevarul.ro

Premierul „şi-a exprimat îngrijorarea privind căderea de săptămâna trecută a indicelui Dow Jones (implicit a bursei) şi, totodată, speranţa că această situaţie nu va continua întrucât ar genera potenţiale efecte la nivel global”, se arată într-un comunicat publicat pe pagina Guvernului României.

Din ciclul Tudose: cum, ba, a crescut ROBORul, sa intervina BNR-ul. Economie centralizata, ce mai...

Dar cand au intrebat-o jurnalistii daca a discutat de misculatiile din justitie a zis ca nu. Stau si ma intreb cu cine o fi vorbit de fapt ambasadorul, ca ambasada a spus ca da...

8. Back To Top | #728
    Quote Originally Posted by Rover View Post
    . Stau si ma intreb cu cine o fi vorbit de fapt ambasadorul
    Ce intrebare! Cu traducatorul doamnei, evident.

9. Back To Top | #729
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Quote Originally Posted by Rover View Post
    Dar cand au intrebat-o jurnalistii daca a discutat de misculatiile din justitie a zis ca nu. Stau si ma intreb cu cine o fi vorbit de fapt ambasadorul, ca ambasada a spus ca da...
    Pai, probabil a fost ceva de genul "ce parere aveti despre ..." la care ea a raspuns "alta intrebare". Deci tehnic nu au discutat
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

10. Back To Top | #730
    Registered User strumfi's Avatar
    Patlagica asta nepensata ce nu isi permite o peruca e preocupata de bursa americana, o fi cumparat actiuni, a vandut ce avea prin Videle si a cumparat actiuni. Are altele pe cap, nu mai poate aduce bani la partid si sta cu frica.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Procesor Intel I5-4670 @ 3.4 GHZ , placa de baza Gigabyte GA-B85-HD3 ,ASUS GeForce GTX 980 Ti, Memorii Corsair XMS3 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual channel kit , carcasa Aerocool XPREDATOR X3 Evil Black Edition , hard disk Hard disk Seagate Desktop HDD 2TB 7200RPM 64MB SATA-III, SSD Toshiba THNSNHxxxGCST 128GB SATA-III 2.5 inch

The happy life be these : the quiet mind , the equal friend, no grudge , no strife , wisdom joined with simplicity,the night discharged of all care.

11. Back To Top | #731
    Cine zicea ca ministrii din guvernul Vasilica nu sunt pregatiti? Avem ministreasa poliglota.

Olguţa, virală şi in franceză - YouTube

Engleza Olguței - YouTube
    Clap clap !

12. Back To Top | #732
    daca treaba asta se dovedeste a fi "pe bune", cred ca guvernul asta o sa pice urgent: BOMBA ANULUI in Justiție! Condamnarea lui Dragnea, NULĂ! Primul ANUNȚ OFICIAL: Poate fi PREMIER
    Ignore list: Stagirioritic

13. Back To Top | #733
    Traiasca El Patron.

14. Back To Top | #734
    Quote Originally Posted by Smiley View Post
    daca treaba asta se dovedeste a fi "pe bune", cred ca guvernul asta o sa pice urgent: BOMBA ANULUI in Justiție! Condamnarea lui Dragnea, NULĂ! Primul ANUNȚ OFICIAL: Poate fi PREMIER
    LoL cat bullshit.
    "Motivarea principală a deciziei ține de faptul că judecătorii care au dispus pedeapsa pentru liderul PSD nu au fost cei care au semnat și motivat hotărârea judecătorească, informează luju.ro."

Cine zice asta, CCR-ul aka lacheii lui Dragnea?
    Nu mai comentez de sursa, luju.ro, alti lingai pesedisti.

15. Back To Top | #735
    Nici nu trebuie sa te duci atat de departe, cheia e in primul rand. Bolcas, acest Olguta varianta octogenara.

16. Back To Top | #736
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    citat de le luju ala:

"Decizia CCR se răsfrînge direct asupra procesului în care Liviu Dragnea a fost condamnat, iar hotărîrea de condamnare este lună pentru că dosarul se încadrează într-una din situațiile mai sus prezentate."

Deci anecdota asta e perfecta.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Guvernul Vasilica Viorica Dancila-stalin.jpg  
    Last edited by AStateOfMind; 13-02-2018 at 23:35.
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

17. Back To Top | #737
    Registered User Irenicus's Avatar
    luju e site-ul lui voiculescu. Articolele de pe luju sunt scrise de diverse persoane din intact, inclusiv mircea badea si chelu ala
    N-ai cum sa faci ceva dintr-o tara in care 7,4 milioane sunt spalati pe creier

18. Back To Top | #738
    Quote Originally Posted by Alexneo View Post
    LoL cat bullshit.
    "Motivarea principală a deciziei ține de faptul că judecătorii care au dispus pedeapsa pentru liderul PSD nu au fost cei care au semnat și motivat hotărârea judecătorească, informează luju.ro."

CCR are perfecta dreptate ,este exclus sa primesti motivarea dupa aproape un an de zile doar pentru ca un judecator pleaca la mare in vacanta sau se pensioneaza ...in felul asta ti se blokeaza tie dreptul de a mai contesta pedeapsa la CEDO sau alte forumuri...

Uite si o sursa mai pe placul tau...

https://m.digi24.ro/stiri/actualitate/justitie/liviu-dragnea-afla-daca-scapa-de-condamnare-in-dosarul-referendumului-711339
    What upgrade means? Replace known bugs with unknown bugs...

19. Back To Top | #739
    Quote Originally Posted by Alexneo View Post
    LoL cat bullshit.

cine zice ce? eu asa tineam minte, ca unii din judecatorii care l-au condamnat pt referendum s-au pensionat inainte sa apara motivarea sentintei.
    Ignore list: Stagirioritic

20. Back To Top | #740
    magic man iozefini's Avatar
    Bai statul paralel a ajuns si in Germania....
    Rumanien: Die Korruption lebt mit | ZEIT ONLINE

1.  
Page 37 of 42 FirstFirst ... 2734353637383940 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks