View Poll Results: Este Elena Udrea cea care a sunat la radio?

Voters
157. You may not vote on this poll
  • DA

122 77.71%
  • Nu

16 10.19%
  • Nu stiu...

19 12.10%
Page 34 of 34 FirstFirst ... 2431323334
Results 661 to 677 of 677

Thread: Elena Udrea sau cat de departe ajunge nesimtirea

1. Back To Top | #661

2. Back To Top | #662
    Registered User Mandea's Avatar
    FOTO: Cum arată vila din Eforie Sud, preluată de E. Udrea la preÅ£ul unui apartament | Stiri Constanta – Radio Constanta – Stiri Tulcea
    frateeee! culmea nesimtirii! deci dupa ce ca si-a luat-o pe nimic, si-a si reamenajat-o tot pe banii tarii, anterior. cat de nenorocit sa fii?

3. Back To Top | #663

4. Back To Top | #664

5. Back To Top | #665
    Nick anterior: CalinRO CalinTM's Avatar
    O asteapta pe Doamna, din nou, WC-ul turcescu...say hello !
    #dedreapta #vincomunistii #tehnocratia #unitisalvam #binomul #DNASRI #codruta #nemtesc #sibiu #stenograme #interceptari #denunt

6. Back To Top | #666
    Am asa un feeling ca o sa-i blocheze ancheta cei din Parlament in acest caz!

7. Back To Top | #667

8. Back To Top | #668
    >d(oO)b< bHz One's Avatar
    Ca daca nu erau sechestrate, nu era nicio problema sa scoata de undeva 1 mil de euro. Ce rahat mai e un milion de euro astazi, te-mprumuti si tot faci rost de undeva

9. Back To Top | #669
    Sine qua non diablo81's Avatar
    Al patrulea dosar pentru Elena Udrea: Complicitate la abuz in serviciu in dosarul creditului de la BRD

O abuzeaza astia pentru un rahat de credit de 3 milioane de euro luat pe ochi frumosi?

10. Back To Top | #670
    Registered User ciocanul's Avatar
    Are multe in gusa, poate incepe sa ciripeasca.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

11. Back To Top | #671
    Antenisme, dom'le. E greu sa fii basist. Conform DNA, Udrea era miezul pe care il votau mirobolantii materie cenusie 4%. Basau nu punea mana, el doar tinea de 6, ca un lacheu.

PS: PSD sunt hotii, cum stie orice basel. Sa-si verse Udrea gusa, sa radem nitel.
    Last edited by dcg; 31-10-2015 at 05:00.

12. Back To Top | #672
    Quote Originally Posted by bHz One View Post
    Ca daca nu erau sechestrate, nu era nicio problema sa scoata de undeva 1 mil de euro.
    E o falsa problema. Banuiesc ca Udrea poate sa faca cerere cu manuta ei sa-i deblocheze doamna procur contul, cat sa iasa milionul din arest si sa schimbe stapanul.

13. Back To Top | #673
    Cum au ajuns salariile de la Finanțe și ANAF să fie majorate pe șest | Romania Libera

Ministerul Dezvoltării Regionale să realizeze credite de angajament în valoare de 3,6 miliarde de lei – adică împrumuturi care vor fi, ulterior, returnate de la bugetul de stat.
    MDRT, cea mai fidela fata, s-a intors s-arate la fraeri ce poa' sa faca
    La famiglia, si-n 2015 la fel de rea

14. Back To Top | #674
    Cine a plătit cauţiunea de 5 milioane de lei pentru Elena Udrea - Gândul

dupa ce a ars-o la modul n-am bani nici sa trec strada ca nu ma lasa dna-ul uite cum a aparut frumos o firma care sa marcheze banul

15. Back To Top | #675
    bun rau postul astsa

Mihai Polițeanu
    18 hrs ·
    Am râs cu poftă când am auzit că doamna Elena Udrea s-a pocăit după ce a mințit și furat ani de zile, înscriindu-se la cursuri de master la Facultatea de Teologie Ortodoxă. Apoi mi-am adus aminte. Conform legii privind executarea pedepselor:
    1. deținuții pot participa la cursuri de învățământ universitar în forma frecvenței reduse. Adică pot ieși din penitenciar;
    2. Apoi se poate ieși din penitenciar, conform legii, și pentru susținerea examenelor;
    3. Se dau zile câștig, adică se reduc din pedeapsă, pentru cursuri de școlarizare;
    4. Se dau zile câștig pentru publicarea de lucrări științifice. Ce ocazie mai bună și mai clară ar fi decât un master și, apoi, un doctorat, timp în care publici o grămadă?
    Elena Udrea nu se pregătește pentru mântuire. Se pregătește pentru intrarea la pușcărie și o ieșire cât mai rapidă.
    "We must take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented." Elie Wiesel

16. Back To Top | #676
    NECROMANCER TO THE RESCUE!

Cam pana aici ajunge nesimtirea )
    Elena Udrea s-a infuriat: ”Măi lichelelor, ați uitat cand lingeați clanța să vă sprijin să luați funcții in partid” - Stirileprotv.ro

... si prostia romanilor care nu-si dau seama ca ea de fapt recunoaste ca a facut coruptie la nivel inalt + alte nebunii gen trafic de influenta, etc. Macar sa-i toarne pe toti sa stim o treaba.

17. Back To Top | #677

1.  
Page 34 of 34 FirstFirst ... 2431323334

Bookmarks

Bookmarks