View Poll Results: Antena3 - canal politic sau nu

Voters
994. You may not vote on this poll
  • televiziune de partid

761 76.56%
  • televiziune de stiri

233 23.44%
Page 54 of 690 FirstFirst ... 4445152535455565764104154554 ... LastLast
Results 1,061 to 1,080 of 13788

Thread: Antena3 - canal politic sau canal de stiri?

1. Back To Top | #1061
    Quote Originally Posted by Flat View Post
    mane, degeaba incerci sa-i faci trafic pupincuristului nr. 1, se pare ca nici basescu nici unguru ala de la rcs nu l-a mai suportat dupa ce i-a falimentat o televiziune si a ajuns sa-si faca studio la el acasa sau pe net, mai rau ca dan diaconescu. macar diaconescu are licenta pe jumate si a mai investit in decoruri alea.. revolutie, 20%, e mai valoros de 1000 de ori pentru zeus decat radu moraru/.. deci cat de penibil, primul lingator de bas lab1 vorbeste de postaci platiti, e divin..

daca radu tudor, exemplul tau, e postac, e postac pe bani privati bah. n-are decat sa fie dublupupincurist ca nu ma deranjeaza, voi sunteti pe bani publici... inca
    banii aia privati ai lui voiculescu is de fapt banii furati de la poporul roman via securitatea-crescent + afacerile oneroase cu statul. Dar nu despre asta e vorba. De ce te deranjeaza ca se demonstreaza pupincurismul latrinistilor?
    Probleme si defecte Hyundai Accent 2006:http://www.computergames.ro/forum/sh...9&postcount=49

2. Back To Top | #1062
    broke Flat's Avatar
    lol @ banii furati de voiculescu. presupun ca ai dovezi si ai fost la dna sa depui plangere. cred ca s-a prescris, oricum
    in plus, cati bani putea sa fure voiculescu prin 90 comparativ cu udrea care a absorbit 4 miliarde numai in 2 ani?

get real, orice s-ar fi furat inainte de 2004 erau bani de seminte, nastase niste termopane, ala niste carnati..
    in romania nu exista bani seriosi decat din 2005 de cand am intrat in ue si am fost pe crestere
    Quote Originally Posted by sradu View Post
    Secretul succesului nu e democratia, cat un lider luminat.

3. Back To Top | #1063
    Vlad Ursulean s-a infiltrat in echipa de postaci politici PNL care avea ca misiune desfiintarea articolelor care il atacau pe Crin Antonescu.
    “Timp de doua saptamani am fost postac de partid. Am primit in fiecare zi e-mail-uri de la consultantii partidului cu mesaje impotriva contracandidatilor si liste cu zeci de linkuri unde sa le raspandesc. Am intrat pe bloguri, forumuri si site-uri de ziare, am vorbit despre bun-simt si i-am injurat pe “marinarul beat de putere” si pe “prostanacul comunist“. Am bombardat cu stereotipuri toate articolele care nasteau vreo dezbatere rationala.

http://vlad.ursulean.ro/reteaua-postacilor-de-partid/

---------- Post added at 17:00 ---------- Previous post was at 16:54 ----------

lol @ banii furati de voiculescu. presupun ca ai dovezi si ai fost la dna sa depui plangere. cred ca s-a prescris, oricum
    in plus, cati bani putea sa fure voiculescu prin 90 comparativ cu udrea care a absorbit 4 miliarde numai in 2 ani?

get real, orice s-ar fi furat inainte de 2004 erau bani de seminte, nastase niste termopane, ala niste carnati..
    in romania nu exista bani seriosi decat din 2005 de cand am intrat in ue si am fost pe crestere
    Voiculescu a furat masiv impreuna cu Seres,Voiculescu e unul din baieti destepti din energie, a furat sute de milioane de euro impreuna cu Codrut Seres prin contracte de energie cu statul,iar Seres a fost singurul care a cazut drept tap ispasitor ca si in cazul Vantu Vlas.
    Voiculescu e unul din cei mai mari gangsteri din Europa Centrala si de Sud est,dar omul e acoperit,culmea e ca postul sau mai are tupeul sa vorbeasca de baieti destepti din energie cand Voiculescu e taticul lor.

4. Back To Top | #1064
    Banned
    LOL LOL LOL !!!!!!!!!!!!

PDL cere in parlament "demisia" lui Badea si Gadea. Am crezut ca mor de ras. Bai, da' astia din PDL ce IQ au? De gaina, probabil

Risul curcilor: PDL se razboieste in Parlament cu Gadea, Badea si Ciutacu - Inpolitics.ro

5. Back To Top | #1065
    Registered User who_me's Avatar
    Quote Originally Posted by Andi View Post
    LOL LOL LOL !!!!!!!!!!!!

PDL cere in parlament "demisia" lui Badea si Gadea. Am crezut ca mor de ras. Bai, da' astia din PDL ce IQ au? De gaina, probabil

Risul curcilor: PDL se razboieste in Parlament cu Gadea, Badea si Ciutacu - Inpolitics.ro
    Mai tare este motivul pentru care le cere demisia (wtf?!): au zis nasoale de Ponta. Hahahahaha!
    Give me a bucket and I'll show you a bucket!

6. Back To Top | #1066
    intr-adevar, latrinele nici nu au dezinformat si nu au mintit cu tiganca bugetara-vanzatoare in piata ))
    Probleme si defecte Hyundai Accent 2006:http://www.computergames.ro/forum/sh...9&postcount=49

7. Back To Top | #1067
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Daca as schimba putin ordinea cum ar fi?

lol @ banii furati de udrea. presupun ca ai dovezi si ai fost la dna sa depui plangere.
    Dubla asta masura. Dar suntem intrasigenti si echidistanti
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

8. Back To Top | #1068
    Registered User Daisy's Avatar
    Baile Átha Cliath, Éire (Poblacht na hÉireann)
    mane, degeaba incerci sa-i faci trafic pupincuristului nr. 1, se pare ca nici basescu nici unguru ala de la rcs nu l-a mai suportat dupa ce i-a falimentat o televiziune si a ajuns sa-si faca studio la el acasa sau pe net, mai rau ca dan diaconescu. macar diaconescu are licenta pe jumate si a mai investit in decoruri alea.. revolutie, 20%, e mai valoros de 1000 de ori pentru zeus decat radu moraru/.. deci cat de penibil, primul lingator de bas lab1 vorbeste de postaci platiti, e divin..

daca radu tudor, exemplul tau, e postac, e postac pe bani privati bah. n-are decat sa fie dublupupincurist ca nu ma deranjeaza, voi sunteti pe bani publici... inca
    ziceai ceva de Diaconescu? )
    OTV a intrat in insolventa la cererea unei companii aflate in faliment - Media & Publicitate - HotNews.ro
    "Spirituality is just science we don't understand. Yet."

9. Back To Top | #1069
    broke Flat's Avatar
    please, intransigent si echidistant nu poate fi decat turcescu (mai putin cand ia multe zeci de mii de la stat sa fie mc de ziua nationala)

deci inteleg, antena 3 e la putere, da legi, ordonante, nu? atunci jos voiculescu, jos badea, jos ciutacu. sa facem alegeri anticipate sa-l schimbe pe gadea.
    si pentru madam udrea, sa aducem dovezi dna-ului comandat de protectorul ei, ok ok ce dragut.

"meanwhile, in a parallel universe..."

10. Back To Top | #1070
    please, intransigent si echidistant nu poate fi decat turcescu (mai putin cand ia multe zeci de mii de la stat sa fie mc de ziua nationala)

deci inteleg, antena 3 e la putere, da legi, ordonante, nu? atunci jos voiculescu, jos badea, jos ciutacu. sa facem alegeri anticipate sa-l schimbe pe gadea.
    si pentru madam udrea, sa aducem dovezi dna-ului comandat de protectorul ei, ok ok ce dragut.

"meanwhile, in a parallel universe..."
    ce treaba are udrea cu faptul ca latrinistii sunt niste pupincuristi penibili ce pupa orice fund le arata felix? Adica pupa pentru ca latrinistii lupta pentru tara si popor?

11. Back To Top | #1071
    Paranoia is natural AStateOfMind's Avatar
    Flat, am inteles, daca fura ai nostrii ... e ok daca fura ai lor ... e dezastru. Pai zi nene asa, dar atunci nu-l mai face pe ciocanul basist cand tu esti mai rau decat el, dar in cealalta tabara.
    "Everyone believes in the atrocities of the enemy and disbelieves in those of his own side, without ever bothering to examine the evidence.”

12. Back To Top | #1072
    broke Flat's Avatar
    nu cred ca ai inteles. nu am zis ca e ok daca fura nimeni.

in plan institutional, am specificat ca daca cineva are dovezi sa se duca la dna sau la parchet. dubla masura aici intervine, in sensul ca dna nu se va atinge de udrea, cat timp basescu e la comanda. de voiculescu se pot atinge dar nu cred ca au cu ce. a si zis mai sus postacul ca omul e acoperit si ca Seres a incasat pentru el

in plan moral, popular, sau cum vrei, nu avem decat sa ii inlaturam de la putere pe cei asupra carora planeaza acuzatii destul de amplu descrise in presa. voiculescu nu stiu sa fie la putere de vreo 7-8 ani, cand l-a bagat basescu cu solutia imorala back in '04. nu e cazul sa ne uitam la astia de acum? nuuu, doamne pazeste sa raspunda doamnele delicate. mai ales ca avem de comparat zeci, hai sute de milioane, cu miliarde..

13. Back To Top | #1073
    nu cred ca ai inteles. nu am zis ca e ok daca fura nimeni.

in plan institutional, am specificat ca daca cineva are dovezi sa se duca la dna sau la parchet. dubla masura aici intervine, in sensul ca dna nu se va atinge de udrea, cat timp basescu e la comanda. de voiculescu se pot atinge dar nu cred ca au cu ce. a si zis mai sus postacul ca omul e acoperit si ca Seres a incasat pentru el

in plan moral, popular, sau cum vrei, nu avem decat sa ii inlaturam de la putere pe cei asupra carora planeaza acuzatii destul de amplu descrise in presa. voiculescu nu stiu sa fie la putere de vreo 7-8 ani, cand l-a bagat basescu cu solutia imorala back in '04. nu e cazul sa ne uitam la astia de acum? nuuu, doamne pazeste sa raspunda doamnele delicate. mai ales ca avem de comparat zeci, hai sute de milioane, cu miliarde..
    legatura cu latrinele fiind care? Ca se dadeau pe aici citate din radu tudor si alti sclavi de la latrine, care descopera acum dupa ce frunzaverde a trecut la pnl, cat de bun, drept si cinstit e el. Asta dupa ce pana atunci se pishau pe el, ca e omul tiranului, ca e hot si altele :lol:

14. Back To Top | #1074
    magic man iozefini's Avatar
    Quote Originally Posted by romaximus View Post
    legatura cu latrinele fiind care? Ca se dadeau pe aici citate din radu tudor si alti sclavi de la latrine, care descopera acum dupa ce frunzaverde a trecut la pnl, cat de bun, drept si cinstit e el. Asta dupa ce pana atunci se pishau pe el, ca e omul tiranului, ca e hot si altele :lol:
    exact legatura dintre blog si antene,domnule sustinator.ma scuzati...doamnelor si domnilor sustinatori!

15. Back To Top | #1075
    Quote Originally Posted by iozefini View Post
    exact legatura dintre blog si antene,domnule sustinator.ma scuzati...doamnelor si domnilor sustinatori!
    aha. Deci dupa tine nu conteaza ca ideile din acel blog ii apartin lui radu tudor, ala cand se duce in studio la latrine, are idei cu 180 de grade diferite fata de cele scrise pe blogul lui propriu , nu? ) De aia l-am vazut pe radu tudor, ciutacu & shit, aruncand cu rahat in frunzaverde DUPA CE A TRECUT LA PNL. Caci se stie.. latrinistii pe blogurile lor sunt pupincuristi, in timp ce in studio sunt critici cu prietenii lui felix.. nu? ))

16. Back To Top | #1076
    tu intrebai mai devreme,sfatos,care e legatura intre nu stiu ce si ce.ti-am adus aminte ca mai devreme vorbeai de blogul unuia nonsalant.deci usurel cu pianu ca il dezacordezi!
    radu tudor are ce idei vrea el asa cum si tu ai ce idei vrei tu.atata timp cat tu insisti sa iti expui ideile propagandistice nu vad de ce nu lasi alt propagandist sa isi expuna ideile.probabil din invidie ca tu inca scrii din hruba si ala se da pe sticla.
    traseismele politice arata cat de josnica e politica romaneasca si cat de mult se aseamana cu centuristele care se vand pe bani oricui.
    ce e mai grav ca exista aplaudacii specimenelor politice.ei bine da,sunteti mai nocivi decat politicienii in sine fiindca ii ajutati din 1990 incoace sa isi faca mendrele.

17. Back To Top | #1077
    bre iozefini, nu eu apar la latrine in prime time ca radu tudor, ciutacu, gadea sau karateka, sustinand sus si tare ca ei sunt pupincuristi pentru popor. Si nu inteleg, de ce te superi ca demonstrez pupincurismul latrinelor. Parca erai independent )) si nu te deranja cand se demonstra adevarul. Iar adevarul e ca latrinistii sunt pupincuristi. Negi asta?

18. Back To Top | #1078
    bre iozefini, nu eu apar la latrine in prime time ca radu tudor, ciutacu, gadea sau karateka, sustinand sus si tare ca ei sunt pupincuristi pentru popor. Si nu inteleg, de ce te superi ca demonstrez pupincurismul latrinelor. Parca erai independent )) si nu te deranja cand se demonstra adevarul. Iar adevarul e ca latrinistii sunt pupincuristi. Negi asta?
    trebuie doar sa fii perseverent.poate isi face iar Nasul televiziune.esti pe drumul bun

19. Back To Top | #1079
    Quote Originally Posted by iozefini View Post
    trebuie doar sa fii perseverent.poate isi face iar Nasul televiziune.esti pe drumul bun
    pana una alta, cei care pupancur la comanda , la latrine sunt gadea, radu tudor, lingaul de ciutacu & co

20. Back To Top | #1080
    pana una alta, cei care pupancur la comanda , la latrine sunt gadea, radu tudor, lingaul de ciutacu & co
    iar pe forumurile CG,daciclub si SP oare cine?
    hehehehe!!!
    invidios mic!

1.  
Page 54 of 690 FirstFirst ... 4445152535455565764104154554 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks