View Poll Results: Antena3 - canal politic sau nu

Voters
994. You may not vote on this poll
  • televiziune de partid

761 76.56%
  • televiziune de stiri

233 23.44%
Page 689 of 690 FirstFirst ... 189589639679686687688689690 LastLast
Results 13,761 to 13,780 of 13788

Thread: Antena3 - canal politic sau canal de stiri?

1. Back To Top | #13761
    magic man iozefini's Avatar
    Quote Originally Posted by taribobo View Post
    In orice tara civilizata codruta era demisa de mult pentru toata mizeriile care planeaza asupra ei, aici in schimb se mesteca gargara cu "lupta impotriva justitie" de parca o institutie sta intr`un om.
    Intr-o tara civilizata voi nici macar nu existati. Poate doar la Zoo. Auzi, tu?! Sofer cu studii facute la Diploma SRL vrea el sa se desfiinteze DNA ca asa i-a poruncit stapanul Dragnea. Artizanul programului de guvernare evazionist dovedit, Daddy Dintisor evazionist cautat si de DNA-ul european.
    Pentru voi astia civilizatie inseamna smen si hotie.

2. Back To Top | #13762
    magic man iozefini's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Da, sa fie demisa toata lumea atunci cand iesie cineva in presa si declara ceva contra persoanei respective.
    Lasati, lasati! Acum va dati virgine dar combinatia Hexi a fost scoasa la iveala de niste ziaristi. Implicatiile scandalului Hexi sunt adanci dar deh...operatie reusita , pacient mort.

3. Back To Top | #13763
    bad post.
    "Percepţia subiectivă creează realitatea alternativă"

4. Back To Top | #13764
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Da, sa fie demisa toata lumea atunci cand iesie cineva in presa si declara ceva contra persoanei respective.
    iti place sa ridici mingi la fileu? pai cu "penalii" cum ramane ?
    "Percepţia subiectivă creează realitatea alternativă"

5. Back To Top | #13765
    Avem si noi o "Unitate de elita" si voi o vreti demisionata???! Kovesi forever!!!
    What upgrade means? Replace known bugs with unknown bugs...

6. Back To Top | #13766
    Sine qua non diablo81's Avatar
    Mafiotii din Ploiesti se plang ca s-au belit intre ei si voi Batman, Batman.

7. Back To Top | #13767
    Registered User taribobo's Avatar
    Doar ca o parte din mafioti ie magistrati, detaliu nesemnificativ.
    We all are born stupid, but it takes a special person to remain that way.

8. Back To Top | #13768
    Registered User
    Superb, astia care au prezumptia de nevinovatie in gura de dimineata pana seara s-au invartosat acum si o vor pe Kovesi demisa... pentru ca? E vreo decizie definitiva in ceea ce-o priveste? Cum zicea Viorica premieritza: niciodata nu mi-am parasit colaboratorii la greu. La greu, da? Adica daca ai furat ca porku' si te-a prins potera se cheama c-ai dat de greu.

Mizeriile facute de aia la Ploiesti trebuie clarificate. Un clan de mafioti si niste procurori penali. Cu totii legati, zic. Au dat cu totii de greu, cum zice Viorica.

9. Back To Top | #13769
    Conform modelului Ponta care a fost huiduit pt. Colectiv si a trebuit sa isi dea demisia pentru ca un privat nu a facut ce trebuia sa faca , tot asa ar trebui si KK sa isi dea demisia in conditiile in care aia ii erau subordonati direct si se pare ca vorbeau zilnic. Nu cred ca vorbeau despre ce detergent folosesc si cum isi calca rufele. Sper ca TFL nu isi schimba standardele. Nu am vreo speranta ca tinerii corporatisti sa inteleaga toate chestiile astea . Fb sa traiasca.

Edit : Prostul ala de la Dna s-a scapat si a recunoscut ca dosarul nu era de la un anonim ci de la cel pus sa il inventeze.

10. Back To Top | #13770
    Ponta si-a dat demisia pentru ca deja facuse lucrurile varza si cam incepusera protestele prin tara. PSD-ul a "stat" pe bara un an in timp ce Ciolos incerca sa dreaga lucrurile, apoi au castigat alegerile facandu-se ca nu-i vina lor pentru situatia in care e tara. Colectiv a fost doar un motiv.
    Ignore list: Stagirioritic

11. Back To Top | #13771
    Registered User
    Adica TFListii trebuie sa-si respecte principiile. PSDistii n-au asa ceva, ar fi ridicol sa ceri asa ceva unora care se “sustin la greu”.

Mi-e clar ca o vor demite pe Kovesi, e firesc. Amuzant e ca incearca sa “argumenteze”.

Pentru cine mai verilor?! Ce va mai strofocati atat cu “dezvaluiri” & shit? Ai vostri traiesc deja in statul paralel si ar trai si pe Marte sau in Uranus Iar restul va vad exact asa cum sunteti: infractori, ticalosi, cozidetopor, ipocriti... slugi, in general. Incapabili sa traiti in lumea reala, v-ati aciuat in statul paralel. Unde apasatul unui buton inseamna competenta, o aplecare pana la pamant inseamna un job iar un serviciu facut cui trebuie, o avansare.

Astia ati fost, sunteti si veti fi. Cancerul Romaniei, voi opriti orice progres. Nu stiti sa functionati decat in sistemul asta feudal si trageti cu disperare la rame sa aduceti barca inapoi acolo. Dar relaxati-va baeti, ati ajuns deja!

12. Back To Top | #13772
    Quote Originally Posted by Smiley View Post
    Ponta si-a dat demisia pentru ca deja facuse lucrurile varza si cam incepusera protestele prin tara. PSD-ul a "stat" pe bara un an in timp ce Ciolos incerca sa dreaga lucrurile, apoi au castigat alegerile facandu-se ca nu-i vina lor pentru situatia in care e tara. Colectiv a fost doar un motiv.

Ponta era dupa atunci in tinta D.N.A -ului , dosare cu cumnatsu ,masa tacsu....cum nu sa reusit nimic "A fost nevoie sa arda un club pt ca Ponta sa-si dea demisia ...
    What upgrade means? Replace known bugs with unknown bugs...

13. Back To Top | #13773
    Registered User pontiacu's Avatar
    Am si eu o intrebare. O da pe Codruta maine jos, sa zicem. Procesele raman in picioare. Ce rezolva, in afara de procesele viitoare?
    Given to fly

14. Back To Top | #13774
    Registered User
    Ponta si-a pierdut jobul pe criteriul integritatii, LOL!!!

Au schimbat un urmarit penal cu un multiplu condamnat, urmarit si trimis in judecata!! Dublu LOL

Asa e cand se aplica principii la PSD

15. Back To Top | #13775
    Registered User Mandea's Avatar
    Quote Originally Posted by sradu View Post
    Adica TFListii trebuie sa-si respecte principiile. PSDistii n-au asa ceva, ar fi ridicol sa ceri asa ceva unora care se “sustin la greu”.

Mi-e clar ca o vor demite pe Kovesi, e firesc. Amuzant e ca incearca sa “argumenteze”.
    nu cred ca au curajul. mai ales ca deja sunt legile alea cu scandal, se mai adauga si asta, sa vezi manifestatii si scandal. mai incearca si ei sa mute atentia publica din alte parti cu tot felul de inventii din astea. cosma nici nu e in tara, dar a venit el cu acuze. e cusuta cu ata alba.

16. Back To Top | #13776
    Registered User
    Hahaha! N-au curaj... S-a decis deja. Tot circul asta e inutil.

17. Back To Top | #13777
    Quote Originally Posted by pontiacu View Post
    Am si eu o intrebare. O da pe Codruta maine jos, sa zicem. Procesele raman in picioare. Ce rezolva, in afara de procesele viitoare?
    Frica judecatorilor. Care o sa le dea achitari ca sa nu fie comasati cu small claims court-ul din Uganda, cum vor sa faca cu DNA si DIICOT.

18. Back To Top | #13778
    Registered User Mandea's Avatar
    pai n-au, ca daca aveau o demiteau de mult. au mai incercat tot felul de inventii si nu a tinut. de ce ar tine acum?
    oricum, halucinanta atitudinea lui tudorica, el tine cu hotii. nu stiu, poate are impresia ca e la privat nu in fruntea unui minister al tarii.

19. Back To Top | #13779
    broke Flat's Avatar
    nici codruta n-a avut tupeu sa arunce cu catusele in dragnea. pana acum a fost un joc de tatonare si build up, fiecare tabara are un fel de spate asigurat mai sus
    Quote Originally Posted by sradu View Post
    Secretul succesului nu e democratia, cat un lider luminat.

20. Back To Top | #13780
    Clar au spatele asigurat mai sus , unul la Masonerie si celalat la Illuminati . Macar Flat ai incredere ca este cineva interesat de Romania .
    EGO quaeso lux lucis tutela pro mihi secundum mei quod ego mos invado is orbis of tutela

1.  
Page 689 of 690 FirstFirst ... 189589639679686687688689690 LastLast

Bookmarks

Bookmarks