Page 1 of 48 123411 ... LastLast
Results 1 to 20 of 956

Thread: UFO-uri

1. Back To Top | #1

UFO-uri

Ce ziceti de UFO-urile astea filmate in ultimele 3 zile?

Oameni de pe tot globul posteaza in ultimele 3 zile. Sunt de asemenea videouri si din China, Norvegia, America de Sud. Nebunia cu ele a inceput sambata. YouTube tot sterge din ele. Cateva:

MONDAY, RUSSIA
    YouTube - UFO"Fake Plane"in Moscow on April,26th,2010 at 22:12 Moscow time

MONDAY, LIVERPOOL
    YouTube - ufo 26/4 liverpool 8.50pm

SUNDAY, TENNESSEE
    YouTube - UFO Sightings on the Rise - Fox News Tennessee March 2010

SUNDAY, MADRID
    YouTube - real time ufo sighting in madrid sky. 25-04-2010. 22:00h

SUNDAY, DOMINICAN REPUBLIC
    YouTube - UFO HUGE ALIEN VESSEL SHOWED UP IN DOMINICAN REPUBLIC APRIL 2010!!!!

SUNDAY, AUSTRALIA
    YouTube - U.F.O. Fantastic evolution of spacecrafts in the skies of Australia (04/2010)

SUNDAY, BULGARIA
    YouTube - UFO Footage In Bulgaria

SUNDAY, TEXAS
    YouTube - UFO's in Manor, Texas

SATURDAY, SWEDEN
    YouTube - UFO 24th April 2010 Sweden

SATURDAY, HOUSTON
    YouTube - UFOs over Houston, TX. 4/24/10

2. Back To Top | #2
    audiophile billy boy's Avatar
    Music is the mediator between the life of the senses and the life of the spirit.

3. Back To Top | #3
    Da, l-am vazut si pe asta. A aparut tot ieri pe internet.

4. Back To Top | #4
    Moderator Ivan's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSecretShop View Post
    Dar tu ce zici? Sau te-ai gandit ca daca atarni acolo 10 linkuri va veni cineva sa-ti confirme sau infirme teoriile nemarturisite?

5. Back To Top | #5
    /DRIVE R@Z0R's Avatar
    zilele astea e epidemie de zburatoare prin zona, respectiv forum./
    This kid also enjoys vitamin H .

6. Back To Top | #6
    The Tenacious Fruit mANGo's Avatar
    Quote Originally Posted by billy boy View Post
    Deci, e adevarat? "Nesimtitii" astia de extraterestrii fac gangbang cu femeile noastre pe banii platitorilor de taxe si impozite
    Below 90 Hz

7. Back To Top | #7
    Made of star stuff ixtl's Avatar
    BTW
    It's much more likely it's little green men.
    Mein Führer! I can walk!

8. Back To Top | #8
    Registered User tzek1's Avatar
    Support bacteria - they're the only culture some people have

9. Back To Top | #9

10. Back To Top | #10
    Registered User
    Nu am mai urmarit de mult timp problema, dar am gasit recent ceva "tare": "Since then we have information on the existence UFO bases around Baku. But it was strongly kept as a military secret." (Fuad Gasimov, academician and head of the Seismological Department of the National Aerospace Agency)
    Russian Scientist: Government Knows About UFO Bases - UFO Evidence

11. Back To Top | #11
    SpS kyrre's Avatar
    Quote Originally Posted by billy boy View Post
    Cum naiba au reusit astia sa faca nave interplanetare si nu sunt in stare sa faca niste prezervative ca lumea. Sau macar se duceau si cumparau durex de la chiosc si rezolvau problema. Se pare ca nu prea-i duce capul.
    Impreuna cu tara (locatia )

12. Back To Top | #12
    Daca te ducea pe tine capul dadeai macar click pe articol si citeai doua paragrafe si evitai astfel sa scrii un post aiurea; la placinte inainte, la razboi inapoi. CG = troll zone.

13. Back To Top | #13
    SpS kyrre's Avatar
    Imi cer scuze ca nu l-am citit acum. L-am citit ieri sau alaltaieri, nu mai stiu exact. Dar sa ma pui sa mai si cred astfel de cretinatati imi ceri prea mult.
    Impreuna cu tara (locatia )

14. Back To Top | #14
    Registered User ciocanul's Avatar
    E foarte interesanta fabrica asta de senzational.
    Senzationalul e aproape o marfa, daca nu se intampla nimic trebuie fabricat se pare...
    Daca trec cateva zile fara sa se intample ceva de genul: bombe, razboi, cutremur, taifun, vulcan, epidemie, etc e grav.
    Atunci incepe sa se scoata de la naftalina rahaturi gen farfuriile zburatoare, vorbitori cu morti, poze cu ceva fosile, vindecatori, ciudati de tot felul.

De la vulcanul ce era sa ne omoare pe toti nu s-a mai intamplat nimic. Hai sa bagam iara o farfurie zburatoare in meniu si o poza cu "extraterestrii" ca da bine, fraierii citesc.

15. Back To Top | #15
    Hecăru' Philips's Avatar
    Quote Originally Posted by kyrre View Post
    Imi cer scuze ca nu l-am citit acum. L-am citit ieri sau alaltaieri, nu mai stiu exact. Dar sa ma pui sa mai si cred astfel de cretinatati imi ceri prea mult.
    Las' ca tu crezi in alte cretinatati,numai ca alea-s din domeniul Fantasy,nu SF.Deci am putea spune ca o disputa intre tine si Rush se aseamana cu lupta dintre un Tolkien fanboy si un Asimov fanboy.
    Daca toate gainile, vitele, porcii samd erau gay, nu mai aveam fast food-uri, omlete dimineata, lapte, branza carne oua....

Un roman adevarat

16. Back To Top | #16
    Banned
    Alea sunt doar niste luminite pe cer, asta nu dermonstreaza ca sunt ozn-uri, sunt 1000 de posibili factori ca sa se formeze luminite pe cer

17. Back To Top | #17
    Quote Originally Posted by ciocanul View Post
    Senzationalul e aproape o marfa
    "Aproape" este folosit abuziv in propozitia de mai sus. Te rog sa-l inlocuiesti cu by default.

18. Back To Top | #18
    Quote Originally Posted by TheSecretShop View Post

Oameni de pe tot globul posteaza in ultimele 3 zile. Sunt de asemenea videouri si din China, Norvegia, America de Sud. Nebunia cu ele a inceput sambata. YouTube tot sterge din ele. Cateva:

MONDAY, RUSSIA
    YouTube - UFO"Fake Plane"in Moscow on April,26th,2010 at 22:12 Moscow time

MONDAY, LIVERPOOL
    YouTube - ufo 26/4 liverpool 8.50pm

SUNDAY, TENNESSEE
    YouTube - UFO Sightings on the Rise - Fox News Tennessee March 2010

SUNDAY, MADRID
    YouTube - real time ufo sighting in madrid sky. 25-04-2010. 22:00h

SUNDAY, DOMINICAN REPUBLIC
    YouTube - UFO HUGE ALIEN VESSEL SHOWED UP IN DOMINICAN REPUBLIC APRIL 2010!!!!

SUNDAY, AUSTRALIA
    YouTube - U.F.O. Fantastic evolution of spacecrafts in the skies of Australia (04/2010)

SUNDAY, BULGARIA
    YouTube - UFO Footage In Bulgaria

SUNDAY, TEXAS
    YouTube - UFO's in Manor, Texas

SATURDAY, SWEDEN
    YouTube - UFO 24th April 2010 Sweden

SATURDAY, HOUSTON
    YouTube - UFOs over Houston, TX. 4/24/10

TheSecretShop,crezi ca esti tare daca postezi 10 clipuri cu :
    -stele,planete,filmate de oameni de zici ca la felul cum filmeaza au Parkinson?!?!-habar nu am de ce amatorilor le tremura mana cand filmeaza un OZN.Si cum de prind ei momentul potrivit?
    -avioane comerciale
    -avioane militare de ultima generatie in testare
    -supersonice
    -gunoaie si deseuri spatiale ce ard in atmosfera-astea sunt acele OZN grupate
    -sateliti ca tot avem vreo cateva sute si de pe Pamant se vad luminoase si credeti-ma am vazut si eu asa ceva la tara
    -meteori-acele stele cazatoare
    -fake-uri;OZN din Bulgaria e categoric un fake,ce nu fac vecini nostri de la SUD de Dunare pentru un renume turistic?
    -stiri inscenate ca doamne,a vazut un destept o luminita si defapt era farul unui camion sau o luminita rosie al unui stalp de comunicatii
    -OZN din Moscova,din primul clip,nu e cumva o jucarioara cu telecomanda?ca asa ceva am vazut la supermarkete,la sectiunea jucarii pentru copii,tot niste nave de jucarie care se aprind in diferite luminute

Inventii,inscenari si fake!Nu stiu de ce ai deschis acest thread,puteai sa le pui intr-un topic.
    Ivan,poti inchide sau sa muti threadul pe Spital ?

Nu stiu de ce,dar mai e putin si o sa creeze un user un thread despre acei Nori misteriosi,care sunt prezentati pe la Stirile PRO TV cu forme neregulate care il infatiseaza pe Iisus,ochii lui Dumnezeu sau MJ fiindca ....bla bla,vine sfarsitul lumii......

si forumul nu are nevoie de asa ceva

19. Back To Top | #19
    Registered User
    Quote Originally Posted by God of War 3 View Post
    -stele,planete,filmate de oameni de zici ca la felul cum filmeaza au Parkinson?!?!-habar nu am de ce amatorilor le tremura mana cand filmeaza un OZN.Si cum de prind ei momentul potrivit?
    Ca sa se vada ceva la distanta mare incearca sa folosea zoom-ul camerei de filmat la focala cea mai lunga. Incearca si tu un "500mm" sau mai mult si o sa crezi ca ai "Parkinson". Stabilizatoarele de imagine nu au nici un elect la focalele foarte lungi.

20. Back To Top | #20
    Nick anterior: XSamSung
    Quote Originally Posted by God of War 3 View Post
    -avioane comerciale
    -avioane militare de ultima generatie in testare
    -supersonice
    -gunoaie si deseuri spatiale ce ard in atmosfera-astea sunt acele OZN grupate
    -sateliti ca tot avem vreo cateva sute si de pe Pamant se vad luminoase si credeti-ma am vazut si eu asa ceva la tara
    -meteori-acele stele cazatoare
    -fake-uri;OZN din Bulgaria e categoric un fake,ce nu fac vecini nostri de la SUD de Dunare pentru un renume turistic?
    -stiri inscenate ca doamne,a vazut un destept o luminita si defapt era farul unui camion sau o luminita rosie al unui stalp de comunicatii
    -OZN din Moscova,din primul clip,nu e cumva o jucarioara cu telecomanda?ca asa ceva am vazut la supermarkete,la sectiunea jucarii pentru copii,tot niste nave de jucarie care se aprind in diferite luminute

Inventii,inscenari si fake!Nu stiu de ce ai deschis acest thread,puteai sa le pui intr-un topic.
    Ivan,poti inchide sau sa muti threadul pe Spital ?

Nu stiu de ce,dar mai e putin si o sa creeze un user un thread despre acei Nori misteriosi,care sunt prezentati pe la Stirile PRO TV cu forme neregulate care il infatiseaza pe Iisus,ochii lui Dumnezeu sau MJ fiindca ....bla bla,vine sfarsitul lumii......

si forumul nu are nevoie de asa ceva
    Tocmai TU te-ai gasit sa comentezi, tu care ai deschis topicuri pe banda rulanta (10 la număr) la secțiunea Religie, credinţă, agnosticism, ateism...
    Regula nescrisa CG: Pe acest forum nu sunt accepte contraargumente, nu contează dacă ai dreptate sau nu - ca membru al acestui forum ești obligat sa accepți opiniile generale, implicit și libertatea de exprimare e acceptata "doar dacă" se nimerește sa împărtășești idei similare cu opiniile generale. Nerespectarea acestei reguli, poate duce la excluderea ta ca membru CG din topicul cu pricina, închiderea temporara sau permanenta a contului.

1.  
Page 1 of 48 123411 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks