Page 19 of 19 FirstFirst ... 916171819
Results 361 to 367 of 367

Thread: FAQ - Un thread pentru nou-veniti

1. Back To Top | #361
    Registered User
    :|,oricum mersi pentru raspuns si ajutor

2. Back To Top | #362
    cum sa-mi pun spellurile pe action bar , rotatile si macro ( pe un blood elf paladin pe retributin ) ? . p.s ; sunt incepator =)

3. Back To Top | #363
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Apesi "P" se deschide spellbook si de acolo drag and drop pe bara, pentru macro apesi "esc" si din meniu alegi macro, new macro etc pe care apoi il tragi pe bara.

4. Back To Top | #364
    Vezi ca tot acolo cand dai pe "esc" ai si optiunea Key Binds care,te ajuta sa setezi key binduri diferite de cele presetate de Blizzard( de ex: primul buton din bara e setat pe ,,1" si tu poti sa-l setezi pe Q,R,Num 1 sau orice altceva).Iti recomand sa te joci si pe acolo putin,iar daca ai facut ceva gresit poti apasa pe butonul "Restore default keybins" .Have fun!

5. Back To Top | #365
    Vreau sa joc WoW, dar sunt derutat. Ca sa fac asta trebuie sa cumpar originalul + toate expansiunile? Este de ajuns sa cumpar doar Cataclysm pentru tot contentul din joc?

6. Back To Top | #366
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Nu, cumperi asta:
    Blizzard Store
    apoi asta:
    Blizzard Store
    si la sfarsit, Cataclysm:
    Blizzard Store

66 euro in total.

7. Back To Top | #367
    Tocmai ce am terminat de instalat Starter Edition ca sa aflu ca contul imi este blocat din start pentru activitate suspicioasa. Nu mai inteleg nimic.

LE: am incercat sa imi schimb parola de la contul de battle.net creat pentru trial si imi zice ca combinatia de email/name nu exista. ma exaspereaza blizzard deja.
    LE2: am incercat sa creez un alt cont , email diferit de data aceasta singura chestie comuna intre acest cont si primul creat pentru trial este numele si data nasterii. acelasi rezultat, contul inchis pentru activitate suspicioasa. ce se intampla ca nu inteleg?
    LE3: am reusit sa schimb parola de pe cel de-al doilea cont creat pentru trial. nu pot sa cred cat ma enervat jocul asta deja.
    am facut caracter pe ragnaros , un troll warlock, acum sa vedem daca se ridica la asteptari trialul.
    Last edited by omikron; 12-04-2012 at 15:02. Reason: more info

1.  
Page 19 of 19 FirstFirst ... 916171819

Bookmarks

Bookmarks