Page 4 of 19 FirstFirst 123456714 ... LastLast
Results 61 to 80 of 367

Thread: FAQ - Un thread pentru nou-veniti

1. Back To Top | #61
    [B]Am si eu o intrebare. Am mai jucat wow before, dar numai pe niste servere aiurea, care cadeau lunar. Si faceam alt cont pe inca un server, unde jucam pana pica, apoi pe altul si tot asha. Dar mi-a ajuns ! Nu am depasit niciodata level 10, si devine frustrant.
    De unde pot cumpara jocul ? Pe ce servere sa joc ? Ce servere sunt in Romania ? Cum pot plati abonamentul lunar, prin ce metoda ? Ce tipuri de carduri sunt acceptate ?
    Jocul se updateaza automat in timpul jocului sau trebuie sa fac update din cand in gand ? Ce conexiune (average) ar trebui sa am sa nu mi se mijte in shuteuri ?
    Celor care imi raspund, multumesc frumos.
    Asus ROG 750JS - 17" version

2. Back To Top | #62
    Registered User voodoo's Avatar
    - Jocul il poti cumpara din carrefour , best computers , diverta (cred ca si altele).
    - In Romania (Europa) gasesti varianta europeana ,deci poti juca numai pe serverele europene.
    - Nu exista server in romania ( legal de la blizzard ).
    - Abonamentul lunar il platesti cu carte de credit sau carduri de la blizzard ( cu care joci 60 de zile ), dar cardurile de 60 de zile nu cred ca se mai gasesc .
    - Visa , Electron-Visa , JCB , Mastercard , American express ( astea sunt pe site )
    - Ei opresc serverele in fiecare miercuri de dimineata sa le inspecteze etc. Iar daca este nevoie atunci baga update ,iar tu cand te loghezi in joc ti-l downloadeaza automat.

3. Back To Top | #63
    Mersi mult. Mai am o intrebare. Pe ce servere din eu se joaca de obicei ? Care sunt cele mai "sus" ? Adika ma refer sa aiba un ping cat mai mic ? Pe care sunt cei mai multi romani ?
    (si deja sunt 4 intrebari ... :P)

4. Back To Top | #64
    Se joaca pe toate, doar cand sunt cazute nu se joaca pe nici unul (de fapt nu inteleg intrebarea ). Ping-ul e la fel pe toate (depinde de conexiune). Cei mai multi romani sunt pe Warsong, Zenedar si Twilight`s Hammer, imo.

5. Back To Top | #65
    Cum imi pot face user pe warsong sau zenedar de exemplu?

6. Back To Top | #66
    Registered User voodoo's Avatar
    Dupa ce intri in joc (si te loghezi) vei vedea ca poti sa-ti alegi server-ul pe care sa joci.

7. Back To Top | #67
    Pot sa mi-l aleg daca il adaug in starter. Nu ? Sau mi le detecteaza automat toata available ?

8. Back To Top | #68
    Hmmm. Ieri am cumparat jocul, am dat 2.100.000 lei pe el, si un pre-pay card pe care am platit 1.400.000 de la diverta. Nu am apucat sa`l instalez, dar totusi... am dat mult ? )

9. Back To Top | #69
    Da ai cam dat, dar ... asta e, acum fa rost de CC si .... horde 4tw

10. Back To Top | #70
    fii capitanul nostru ptz's Avatar
    ai fost jepcarit , in 2.500 aveai key si cont platit 7 luni.
    I order the club sandwich all the time, but I'm not even a member, man. I don't know how I get away with it.

11. Back To Top | #71
    Registered User supermagneta's Avatar
    Quote Originally Posted by puke.nermu
    Hmmm. Ieri am cumparat jocul, am dat 2.100.000 lei pe el, si un pre-pay card pe care am platit 1.400.000 de la diverta. Nu am apucat sa`l instalez, dar totusi... am dat mult ? )
    L-am luat cu 165 de la best. Daca nu te deranjeaza ~60 in plus ... (Eu l-am luat alaltaieri)
    Prepay Card nu folosesc, ia mult prea mult. In plus, poate ma avantajeaza cursul dolarului din ziua in care ia pentru subscription

12. Back To Top | #72
    Hm.. Ok. Atunci, cine imi da cu 2.500. jocul si cont platit 7 luni ? Si cumpar !

13. Back To Top | #73
    AAAAAAAAAAAArghhhhhhhhhhh ma disperati !
    Tu l-ai luat cu 1 mil juma de la best ? Arhhhhhhhhhh

14. Back To Top | #74
    Daca e cat ai spus, si merge sa platesc on-line cu cc, atunci cumpar acum 1 de la best. Iar pe celalalt il vand inapoi unui prieten care vrea si el jocul exact cu suma cu care l-am cumparat. Hmm... acum sunt pe pagina lor, sa vedem daca e asha cum ai spus

15. Back To Top | #75
    Registered User supermagneta's Avatar
    E luat de la BEST de pe kogalniceanu

16. Back To Top | #76
    mda... so, i suc*ed !

17. Back To Top | #77
    R3sp3kT Oka's Avatar
    puke.nermu ai optiunea EDIT la posturi.
    foloseste-o cu incredere daca ai de adaugat/modificat ceva.
    ai 3 posturi consecutive la interval de 10 min ...

18. Back To Top | #78
    vreausa@plec.din.ro skyblue's Avatar
    De unde imi pot face rost de o casca si o arma ca in poza atasata ?

Arma aia e belea, pe cuvint...

Attached Thumbnails Attached Thumbnails FAQ - Un thread pentru nou-veniti-183.jpg  
    ** Sa fim iubitzi !!! **

19. Back To Top | #79
    Cookie's Tenderizer din Deadmines si Deepdive Helmet (engineering). Dupa parerea mea arata mult mai bine Goblin Rocket Helmet.

20. Back To Top | #80
    exista statistici...in afara de nr de jucatori de pe un server. Adica rankuri, sau pvp statistics de orice fel. DAca da unde gasesc.

1.  
Page 4 of 19 FirstFirst 123456714 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks