Page 5 of 19 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast
Results 81 to 100 of 367

Thread: FAQ - Un thread pentru nou-veniti

1. Back To Top | #81
    www.wowrankings.com , dar este bazat tot pe un addon, deci cei care nu-l au, nu sunt in baza de date.
    Argh, they deleted my post, my little precious. They stole it from us, lamer, lamer. Ugly, bad moderators. We hates moderators! They are so many. But we write again, hundreds of posts. Yeah!
    ©Cayenne

2. Back To Top | #82
    Registered User Adrian M.'s Avatar
    Quote Originally Posted by andrei2005
    Vreau sa ma apuc de wow, si am cateva nelamriri:
    Cand cumpar jocu din magazin, cat timp pot sa ma joc, si dupa ce expira acea perioada, cum pot sa o prelungesc (nu am credit card) si am vazut pe ******** ca nu au in stoc prepaid card, stiti alt loc ?

Sunt mai multe realmuri pe europa ? ce sa aleg, am internet cablelink 9$, oare merge bine ?
    Ai 1 luna si 10 zile gratuite

Prima oara bagi key-ul de pe invitatie, apoi pe ala original :P

3. Back To Top | #83
    vreausa@plec.din.ro skyblue's Avatar
    Intrebare ... unde gasesc cd -key ul in cutie ? Unde anume trebuie sa fie ?

Tocmai am primit pachetul cu wow si am gasit in el asa: 4 cd-uri , 1 hartie cu 1 cdkey pe care zice Guest Pass Key , 1 manual si 1 product catalog.

CD-Key-ul mare unde tre' sa fie ?

Later edit:
    --------------------------------------------------------------------------
    Is eu tampit , cum il aveam gata instalat pe hardisc cu patchuri cu tot nu mai scosesem cd-urile afara sa vad stickerul bagat sub cd-ul 3. Dumb.
    Last edited by skyblue; 30-08-2005 at 19:07.
    ** Sa fim iubitzi !!! **

4. Back To Top | #84
    Registered User voro's Avatar
    Scoate din carcasa cd-ul 3 si uitate in jos)COMOARA!!

5. Back To Top | #85
    http://www.worldofwarcraft.com/pvp/i...&faction=a#top - pvp rankings. Doar pe US deocamdată.
    Argh, they deleted my post, my little precious. They stole it from us, lamer, lamer. Ugly, bad moderators. We hates moderators! They are so many. But we write again, hundreds of posts. Yeah!
    ©Cayenne

6. Back To Top | #86
    Registered User Burghy's Avatar
    http://www.wow-europe.com/pvp/index.html?compat=true

Si pe EU, doar ca nu prea merge. Dupa multe refresh am reusit sa vad niste tabele. Maintenance ftw.

7. Back To Top | #87
    sunt nou pe aici ...
    nu stie cineva cum ma pot juca pe un server piratat ... nu am WOW original ....este vreo modalitate prin care ma pot juca ?

8. Back To Top | #88
    Banned Lucifer's Avatar
    nu, nu este...
    si daca este oricum nu o sa afli aici

9. Back To Top | #89
    eu il aveam pe manual -.-

10. Back To Top | #90
    Salut, mi-am luat originalul si m-am dus sa-mi fac cont pe https://signup.wow-europe.com/ dar musai imi cere la Payment Method carte de credit desi eu vreau sa platesc cu Prepaid Card tocmai pentru ca n-am cc. Hints pls?

Edit: Ok, am gasit, ca Guest trebuie musai sa ai un cc, doar ca Standard poti alege Payment Card dar ca sa beneficiezi de gratuitatea primei luni trebuie sa ai deja codul unui card.
    Dragoste cu fosila nu se poate.

11. Back To Top | #91
    Registered User Rodon's Avatar
    Stie careva de unde pot sa downloadez "wow-1.8.4-engb-patch.exe" metropolitan?
    Ca din afara imi ia 8-10 ore.
    Merci

12. Back To Top | #92
    hunting for wabbits Elmer_Fudd's Avatar
    pe computergames.ro

vezi ca a dat asasinu link pe un topic numit chiar Patchuri/addon-uri, sau cam asa ceva.
    Better to be a lame hacker than a hacked lamer.

13. Back To Top | #93
    Quote Originally Posted by Elmer_Fudd
    pe computergames.ro

vezi ca a dat asasinu link pe un topic numit chiar Patchuri/addon-uri, sau cam asa ceva.
    Multumesc Elmer, dar ala pe care il ceream eu e full patch (277 Mb). Nu de alta dar m-am blocat la patchuirea jocului. Am facut 16 to 17 (1.7.0.4671) si cand incerc sa ii dau 1.71 to 1.80 imi spune ca imi trebuie versiunea 1.71, nu gasesc 1.70 to 1.71 daca exista asa ceva.
    PS
    BTW imi trebuie UK patch

14. Back To Top | #94
    Quote Originally Posted by Rodon
    Multumesc Elmer, dar ala pe care il ceream eu e full patch (277 Mb). Nu de alta dar m-am blocat la patchuirea jocului. Am facut 16 to 17 (1.7.0.4671) si cand incerc sa ii dau 1.71 to 1.80 imi spune ca imi trebuie versiunea 1.71, nu gasesc 1.70 to 1.71 daca exista asa ceva.
    PS
    BTW imi trebuie UK patch
    Edit: rezolvat, multumesc
    oops, am apasat quote in loc de edit

15. Back To Top | #95
    Registered User GabyDuke's Avatar
    motive pentru lag de 6000 si mai mult?? chiar daca am transf de 120kb...orice sfat ma poate salva.Am schimbat 3 placi de retea am facut modificarile cerute dar....nimic poate eo ordine sau alta faza pe care eu omit sa o fac PLS AJUTOR

16. Back To Top | #96
    Registered User malky33's Avatar
    Probabil e de vina configuratia ruterului: distribuirea pachetelor se face pe o regula stocatistica ( or smth like this).
    Cu alte cuvinte, transferul tau de 120kb e pentru o "established communication"
    ..

17. Back To Top | #97
    Registered User Blademaster's Avatar
    Sal, ma scuzati ca pun intrebarea asta tampita si poate ca s-a mai scris paici dar vreau si eu sa stiu de unde pot cumpara jocul in afara de ********(care nu-l mai au) la un pret rezonabil, am vazut ca e in jur de 1.8mil daca il iei de pe net, dar alte surse tot pe la pretul asta cunoasteti? daca da v'as fi recunoscator daca mi-ati spune si mie de unde sa-l iau . bafta!!

18. Back To Top | #98
    Banned Redy's Avatar
    Incearca la Diverta. Eu l-am vazut la Plaza. Erau cam 20 de cutii acolo.
    Last edited by Redy; 27-01-2006 at 23:13.

19. Back To Top | #99
    10Q, cred ca trec maine pe la diverta sa vad

20. Back To Top | #100
    La draq in diverta mai au doar cartele de 60 de zile care sunt cam 1.5 mil pacolo si la ******** sunt 1.1, mai stie altcineva de unde pot sa-l cumpar in afar de diverta ca vad ca sunt scumpi cu spume si oricum nu au !!

1.  
Page 5 of 19 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks