Page 3 of 30 FirstFirst 12345613 ... LastLast
Results 41 to 60 of 598

Thread: Ghilde si jucatori romani - Alliance

1. Back To Top | #41
    Registered User Zircon's Avatar
    In mod ciudat, nu are lag mai deloc. WoW indica un ping intre 120 si 200.
    Ping pe ultimul host din traceroute care accepta (cred ca e fix inaintea Warsong) da un 55 average.

Serverul acesta, plin fiind, se misca mai bine decat Beta 25, care era gol
    Singura problema este suprapopularea, in sensul ca exista posibilitatea sa apara queue in weekend. Dar si asta se rezolva in timp (pleaca oamenii din starter zones).

2. Back To Top | #42
    Banned Redy's Avatar
    Quote Originally Posted by THUNDER
    Aseara am intrat imediat (fara queue) si am avut ping 80ms de pe Astral. Din ce-am inteles e unul din putinele servere PvP ENG situate in Germania.

Asta e bine !

Eu si alti cativa playeri care o sa intram pe Warsong o sa ne facem o guilda.......doar asa pana la nivel 20+ si apoi am vrea sa intram la voi in guilda , se poate ?

Solutia cu mircu` nu prea imi place.......prea multi virusi am luat eu de acolo ca sa mai intru........dar daca alta solutie nu e o sa intru` maine .....sau cand o sa iau jocu` ca sa vad care e treaba pe Irc.Voi ce nivel sunteti acum ?

3. Back To Top | #43
    Intre 1 si 19, cu accent pe ultima cifra Datorita modului de distr. e clar ca vom avea inca cateva zile low levels. Ajunge WoW in tara.
    Dorinta noastra e ca ghilda sa fie cat mai mare, in asa fel incat oricine sa poata sa gaseasca un party de nivel apropiat. Totusi nu vom face rabat la calitatea oamenilor numai pentru a atinge acest scop.

4. Back To Top | #44
    Banned Redy's Avatar
    "If U need HELP , call 1-888-Redy " ----->motto

Intru maine cel tarziu .In FN BETA nu am jucat mai mult de 10 minute fara sa fiu in party. Decat cand nu era nimeni online atunci jucam singur. Am ajutat pe cei de nivel 5-10 cand eram 15-17 .........asa ca la capitolu` asta nu o sa fie probleme

5. Back To Top | #45
    Wanderer THUNDER's Avatar
    In momentul de fata suntem foarte multi casteri si ar fi de preferat sa va faceti personaje care pot face tanking cu succes (warrior, paladin, poate chiar si druid). Desigur, este doar o recomandare...

6. Back To Top | #46
    Registered User Crociffixio's Avatar
    lol thunder...voi bagati pvp la greu si warrioru si druidu stau si se uita...nice

7. Back To Top | #47
    Wanderer THUNDER's Avatar
    Fiind multivalent, druidul mi se pare util la PvP. Cat despre warrior, e clar ca va fi ajustat in scurt timp.

8. Back To Top | #48
    Se pare ca guilda romaneasca de pe Shattered Hand e pe duca. Prea putina lume pentru a face fatza cu succes la high-level content. Deja au plecat cei de lvl mare.
    Life goes on.
    #1>[I7-4790K-NH-D15-HeroVII-16GBHyperX-Evo500GB-1TBWD-290TriX-Dell27-BenQ24-Dell22-X-850W-NZXT]
    #2>[I5-2500K-HR-02-MSI Z68A-16GBHyperX-CorsairPro128-640GBWD-AMD6950+AcceleroXIII-XonarD1-Dell22-X-660W-Antec]
    #3>[C2D-8400-Ninja-P5K-4GB-Samsung1TB-8800GT+AcceleroS1-SBX-Fi-Dell22-Enermax370]

9. Back To Top | #49
    Registered User Burghy's Avatar
    Eu am un NE warrior, sper sa ma primiti Numa sa rezolv odata problema cu netul

10. Back To Top | #50
    Registered User tim's Avatar
    Quote Originally Posted by THUNDER
    In momentul de fata suntem foarte multi casteri si ar fi de preferat sa va faceti personaje care pot face tanking cu succes (warrior, paladin, poate chiar si druid). Desigur, este doar o recomandare...
    Casterii ruleaza Acum maintenance pe US imi fac un caracter pe Warsong/EU dar nu cred ca o sa joc prea mult pentru ca am investit mult in US si nu vreau sa dau cu el de pamint asa usor.
    Tim

11. Back To Top | #51
    intru si eu dak pot pe warsong;
    ionutzs -dwarf hunter
    Daca vreti sa intrati in clubford adaugati .ro in coada

12. Back To Top | #52
    Registered User
    Unde e lumea pe serverele din Europa? Ca nu stiu pe care sa incep sa imi fac caracterul.

13. Back To Top | #53
    Pe Warsong ma deconecteaza ... si am o intrebare: de ce mi-ati dat ban pe #WoWro ? nu inteleg ( ...
    You come to play. I come to WIN! :fuckoff:

14. Back To Top | #54
    Ai cerut CC (asta in general nu se face, poate sa insemne altceva) si erau oamenii suparati pe viata din motive de server

15. Back To Top | #55
    Asa cum nu pot sa intru pe mirc pe canal ... whisper me "sunwalker" UN rogue ... pt clan ...
    You come to play. I come to WIN! :fuckoff:

16. Back To Top | #56
    Registered User BlackD's Avatar
    Ok alexB mi-am facut si eu un caracter dwarf warrior thundarr, pe warsong. Cum fac sa intru la voi in ghilda?
    Truth changes with experience

17. Back To Top | #57
    Poate cineva sa dea o lista completa cu cine este in acest moment in Wings/Warsong ?
    Si daca se poate si ce clase sunt. Sunt si eu acolo dar inca mai fac solo o vreme.Merci.

18. Back To Top | #58
    Wings of Fate
    Server: Warsong/EU
    Side: Alliance

Reguli: http://wof.stars.ro/forum/showthread.php?t=22

/w Zircon sau Faith in game.

Priests: 3
    Paladins: 2
    Mages: 5
    Hunters: 2
    Druids: 3
    Warriors: 3
    Warlocks: 5
    Rogues: 2
    ----------
    Total: 25

19. Back To Top | #59
    Ok thx , e cineva cu experienta in gilda ? Adica a mai jucat pe US ? Nu pe us beta sau eu beta.Beneficii ? Pe ce criterii se intra ? Oricine e Roman sau pe altceva ? De ce Wings of Fate(alliance) si nu Keepers of the DARK SIDE (horde) ? Merci.

20. Back To Top | #60
    Super tare io sunt pe Burning Legion, si seara stai cate 1 ora in q si in weekend 2 e de kkt dar Astral rulz tot asa am si eu max 100 ms merge perfect si mai jucam si 2 pe aceeasi conexiune... Ziceti-mi simie daca mai e cineva pe Burning Legion , ca avem si noi guilda de 10 romani si cativa italieni amici poate ne gasim pe acolo!

1.  
Page 3 of 30 FirstFirst 12345613 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks