Page 4 of 39 FirstFirst 123456714 ... LastLast
Results 61 to 80 of 774

Thread: Ghilde si jucatori romani - Horde

1. Back To Top | #61
    Server Warsong, 8 romani in gilda de 18 persoane atm.
    De contactat :
    Molan, Sankyo, Zamolxes, Scorillo, Daksha, Ricutz, Sabiosu, Cornelius
    Liderul gildei este Molan. ( direct romana cu omu', el traieste de 3 ani pentru gildela pe care le-a condus )
    Si mai vedem pe acolo
    Multi dintre noi ( prieteni in RL - si-au luat teapa cu ********, or sa intre abia luni / marti ). Estimam cam 40-50 de romani intr-o gilda multinationala de 150+ membri.

2. Back To Top | #62
    Nick anterior: R3ap3r[kt] Reap's Avatar
    eu mam bagat pe warsong ... sunt lvl 8 undea rogue nu prea am timp sa joc zilele astea da oricum .... de luni incolo bag la greu

3. Back To Top | #63
    WarSong server position in queue : 182
    deci...NICI O SANSA T_T
    asteptam...o sa incep cu undead rogue
    cya on the battlefield
    Last edited by WingGodess; 12-02-2005 at 21:49.

4. Back To Top | #64
    da si mie mia dat asta seara asta da probabil din cauza ca e sambata seara .. de dimineatza cand am intrat nu era asa .. adik mia intrat direct ... ne vedem prin undercity acc: r3ap3r cahr Reap undead rogue lvl 10 atm

5. Back To Top | #65
    warsong again!
    POSITION ON QUEUE 330
    reaper ce nick ai? ...eu sunt ShellGhost am inceput de aseara si acum sunt lvl 12...
    hardcore playa
    PS : defapt stiam unde erau questurile din beta si am avansat repede ^_^
    Last edited by WingGodess; 13-02-2005 at 18:45.

6. Back To Top | #66
    ehhh eu nu din pacate ... stau si ma chinui ca prostu sunt lvl 10 acuma ca nam avut timp sa joc prea mult cu munca si astea... da asta seara joc taota noaptea... acc R3ap3r charname Reap
    iti dau un wisp acuma cand intru poate avem questuri comune ...sau sa facem ceva impreuna ...dar deocamdata sunt in queue

7. Back To Top | #67

Romanian Guild

Salut!,
    Vreau sava spun ca daca vreti un server de PVP pe care sunt multi romani sa intrati pe BURNING LEGION, noi deocamdata suntem vreo 10 din Romania si jucam de pe 11 , guilda se cheama Immortals(alliance) si s-ar putea sa mai facem una asa ca daca e cineva interesat /w vigilante sau /w screamer si ne vedem pe server.
    Acum suntem cam in jur de lev 20 si am jucat si beta pe US si pe Europe... addiced already .
    Bafta si poate ne vedem pe server. !

8. Back To Top | #68
    Registered User Inger Ingeras's Avatar

Riders of Apocalypse

Salutare ghilda !!!

Trebuie sa facem cumva sa ne adunam in seara asta la ora 11:30 ca sa ne hotarm ce nume si tabard alegem pentru ghilda noua. Ar trebui sa fim macar 10 pentru guild charter. Restul or sa primeasca invite in momentul in care intra. In functie de fonduri o sa primiti fiecare 50s [eventual 1g pentru cei de lvl mai mic] sa va luati din nou guild tabard.
    Amin.

9. Back To Top | #69
    Registered User krimbogh's Avatar
    Quote Originally Posted by Inger Ingeras
    Salutare ghilda !!!

Trebuie sa facem cumva sa ne adunam in seara asta la ora 11:30 ca sa ne hotarm ce nume si tabard alegem pentru ghilda noua. Ar trebui sa fim macar 10 pentru guild charter. Restul or sa primeasca invite in momentul in care intra. In functie de fonduri o sa primiti fiecare 50s [eventual 1g pentru cei de lvl mai mic] sa va luati din nou guild tabard.
    Pai ce, se schimba aia d p US sau ai facut una si pe EU?
    Sorry, nu se intelege f clar...

10. Back To Top | #70
    First Wizard Zeddiculus's Avatar
    Quote Originally Posted by Inger Ingeras
    Salutare ghilda !!!

Se face o noua ghilda ingeras... si eu nu am stiut nimik? Care sunt motivele?
    "Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
    Albert Einstein

11. Back To Top | #71
    ??

O sa intru si eu atunci cu char-ul de pe Eredar ca sa ajut macar la creere in prima faza. If needed.
    #1>[I7-4790K-NH-D15-HeroVII-16GBHyperX-Evo500GB-1TBWD-290TriX-Dell27-BenQ24-Dell22-X-850W-NZXT]
    #2>[I5-2500K-HR-02-MSI Z68A-16GBHyperX-CorsairPro128-640GBWD-AMD6950+AcceleroXIII-XonarD1-Dell22-X-660W-Antec]
    #3>[C2D-8400-Ninja-P5K-4GB-Samsung1TB-8800GT+AcceleroS1-SBX-Fi-Dell22-Enermax370]

12. Back To Top | #72
    Deci am discutat cu Heartmourne si vrem sa schimbam numele si mai ales emblema ca e prea Alliance.

Heart s-a gandit la JUDGE. Adica numele fiecaruia va arata ceva de genu' <JUDGE> Heartmourne sau <JUDGE> Firebila. Cu alte cuvinte o sa ''judecam'' Allianta pe unde o prindem ca isi da in petec. Mai departe Heart a iesit din ghilda ca sa rezerve numele asta si sa nu avem surprize pana diseara.

Ceva mai tarziu Butchersbro a venit cu o idee care mi s-a parut si mai interesanta si anume sa punem EXECUTOR in loc de JUDGE. Drept urmare am iesit si eu din ghilda ca sa rezerv numele asta. Am mai facut si o poza cu o emblema destul de interesanta.

Oricum o sa ne adunam diseara la guild master si o sa luam o hatarare definitiva in functie de ideile cu care mai vin oamenii.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Ghilde si jucatori romani - Horde-wowscrnshot_021405_174645.jpg  
    Amin.

13. Back To Top | #73
    hehehe o sa fiu "Elfslayer - EXECUTOR" hehehe

14. Back To Top | #74
    Yummie. Looks nice. Sounds promissing.
    In Ogrimar e intalnirea? Acu is in TB cu 'lock-ul. Ajung repede.
    #1>[I7-4790K-NH-D15-HeroVII-16GBHyperX-Evo500GB-1TBWD-290TriX-Dell27-BenQ24-Dell22-X-850W-NZXT]
    #2>[I5-2500K-HR-02-MSI Z68A-16GBHyperX-CorsairPro128-640GBWD-AMD6950+AcceleroXIII-XonarD1-Dell22-X-660W-Antec]
    #3>[C2D-8400-Ninja-P5K-4GB-Samsung1TB-8800GT+AcceleroS1-SBX-Fi-Dell22-Enermax370]

15. Back To Top | #75
    First Wizard Zeddiculus's Avatar
    Ingeras, ai cumparat pusca de la gogusrl? Azi dimineata am vazut ca inca era la AH.
    "Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
    Albert Einstein

16. Back To Top | #76
    Quote Originally Posted by DarthSith
    Ingeras, ai cumparat pusca de la gogusrl? Azi dimineata am vazut ca inca era la AH.
    EvilGod e baiat serios si mi-a explicat ca a primit destule oferte de la prieteni buni ca sa mi-o dea pe sub mana tocmai mie. Pusca ramane la AH si o sa ajunga la ala care da suma cu cele mai multe zerouri. Eu inca mai incerc sa strang cate ceva [sunt pe la 75g acuma] pentru ca sigur o sa sara de 100g pana ajunge la short time.
    Amin.

17. Back To Top | #77
    nu inteleg de ce mai faceti inca o ghilda pe europa cand este una deja facuta...
    romani astia vor sa fie shefi peste tot

18. Back To Top | #78
    Registered User Baracuda's Avatar
    Hai putin pe scurt sa recapitulam.

Am jocu, o sa imi fac cont...dupa ce termin cu contu pe ce server intru si pe cine caut acolo. Pentru horde ma refer
    I wasn't born to follow.

19. Back To Top | #79
    Server Warsong

Inarmare cu rabdare, am vb cu un gamemaster aseara si zicea ca loginserverul lor se ocupa in acelasi timp si de crearea de noi personaje cit si de intrarea in joc, asa ca te poti trezi pe o lista de asteptare - ce iti papa 15 min citodata. Se va rezolva in cursul saptaminii pe masura ce creerea de noi personaje se va opri.

Pe partea de Hoarda :
    tell: Zamolxes, Molan, Ricutz, Scorillo, Ntt, Daksha, Oroles, Cornelius, Tomcaten, Sankyo... suntem ( eram acum 8 ore cind am intrat ultima oara ) 18 romani... plus membri KDS ce au venit in WoW cu noi.

/salute

edit: ora 20.50 - asteptare 3 min cu o coada de 49 caractere
    Last edited by Ricutz; 14-02-2005 at 19:49.

20. Back To Top | #80
    Registered User Baracuda's Avatar
    Imi termina acum update-u si intru si eu. Ca aseara pauza...
    I wasn't born to follow.

1.  
Page 4 of 39 FirstFirst 123456714 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks