Page 5 of 39 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast
Results 81 to 100 of 774

Thread: Ghilde si jucatori romani - Horde

1. Back To Top | #81
    Registered User Baracuda's Avatar
    Ok, hai ca eu sunt Horde pe Warsong.

Char Warlock lvl 6 deomcamdata. Nume "Arabush"
    I wasn't born to follow.

2. Back To Top | #82
    Server : Warsong
    Guild : Keepers of the DARK SIDE
    membri...35++
    Chief Msg : Ricutz/Molan
    PS : Glory to sylvanaas!

<-- ShellGhost aka Scary - Hell - Ghost

3. Back To Top | #83
    mda, bine ca si sunteti pe server ca sa am cui da mesaj
    I wasn't born to follow.

4. Back To Top | #84
    Warsong server
    Guild ReG

Ne vedem pe server sa vedem care omoara mai multi elfi

5. Back To Top | #85
    noroc!

am un char pe skullbasher , orc lvl 7 warior. pot sa vin cu el pe Warsong ??
    burp!

6. Back To Top | #86
    Poate cineva sa dea o lista cu ce clase sunt si cati in Keepers of the DARK SIDE/Warsong ? Thx. In afara Zamolxes cine a mai jucat pe US ?

7. Back To Top | #87
    Nick anterior: R3ap3r[kt] Reap's Avatar
    @spionul sunt vreo 40 acuma in kds.... cine naiba sta sa ii enumere pe totzi .. cel mai mare e lvl 30 or so din ce mam uitat eu ultiam data...

@miclozz nu poti sa mutzi un char de pe un server pe altu...

8. Back To Top | #88
    Da ma...sunt 40 si degeaba. Foarte aiurea intretinuta ghilda. Incep sa regret ca am ales horde. Am stat si am facut singur Lvl 13. Doar cu "Rufus" ce am mai jucat cateva questuri.

P.S joc de 24h...
    I wasn't born to follow.

9. Back To Top | #89
    Quote Originally Posted by Baracuda
    Da ma...sunt 40 si degeaba. Foarte aiurea intretinuta ghilda. Incep sa regret ca am ales horde. Am stat si am facut singur Lvl 13. Doar cu "Rufus" ce am mai jucat cateva questuri.

P.S joc de 24h...
    dap, si eu joc solo ca n-am cu cine in barrens mai erau 5 cand am ajuns acolo, de niv cu mine sau +1 si n-a vrut nimeni party

cred ca toata lumea vrea sa avanseze rapid, ceea ce este de inteles.

anyway, cu rogul pot face solo pan la 40+ leje, mai putin eliteurile

10. Back To Top | #90
    Wanderer THUNDER's Avatar
    Quote Originally Posted by R3ap3r[kt]
    @spionul sunt vreo 40 acuma in kds.... cine naiba sta sa ii enumere pe totzi

exista un counter in interfata dar probabil ca n-au implement inca text to speech.

11. Back To Top | #91
    Registered User
    ce levele sinteti in ghilda de pe Warsong ?

12. Back To Top | #92
    Sa raspund cam la toate intrebarile

KDS are 42 de membri ( joi dimineata / 0ra 9 ) din care peste jumate sunt romani. Guilda are deja tabard ( de luni ) si jucatorii hardcore trag tare sa creasca in nivel atit in partea de lupta cit si in partea de craft pentru a asigura un start cit de cit lansat celor ce vor intra in joc in zilele urmatoare.

WoW ca design este conceput pentru solo grinding ( 80% din timp ) si grup grinding doar pentru questurile Elite. Sincer, a merge grupat sa faci un quest de nivel 10 ce necesita loot de drop itemuri se poate intinde de 3-4 ori mai mult ca timp pina cind toti membrii grupului iau pe rind obiectele, mai ales daca ele nu sunt 100% drop. Sincer, primele lanturi de questuri adevarate ce necesita grup sunt WC si PyreWood ( Horde )- ambele startabile 18+ ( bine, se poate si 15, dar nu vad sensul sa incerci atunci )... Si pina acum toti cei ce au avut nevoie de ele le-au facut in grup din gilda noastra. Lol, cel putin in ultimele 3 seri eu am mers pentru camarazi acolo - fiind singurul popa de nivel mare in acest moment - si, si in aceasta seara este programata completarea WC pentru un nou grup ce a ajuns in zona 20-21 ca nivel.

KDS in final tinteste la 80 -100 de membri, speram ca macar jumatate romani, pentru a dispune oricind de posibilitatea de a forma un raid Guild Only. Pe masura ce se va avansa in nivel planul nostru este de a forma ca si in SWG echipe de PvP - 6-8 oameni ce vor juca impreuna, isi vor combina talentele / profesiile astfel incit sa faca fata unei lupta atic ca grup individual cit si ca grup integrat intr-un raid. De ce 6-8 oameni? Simplu, pentru a avea siguranta formarii unui nucleu de 4 oameni din acea echipa oricind in primetime. Din momentul integrarii intr-o astfel de echipa oricum nu se va mai pune problema lipsei de parteneri pentru grupare / questing ( care oricum de la nivel 30 te poarta in contested lands ). Totul va tine de cit de mult vomreusi sa gasim formulele ideale de group si cit de bine se va integra fiecare jucator acestui stil...

Wow incepe cu adevarat de la nivelul 25+.
    /salute

13. Back To Top | #93
    am postat o prostie si am fost corectat... cel putin la questuri cu loot nu are rost sa mergi mai multi pt acelasi quest si nevoie de ajutor ai doar la elite
    intr-adevar wow incepe de la lvl 25++ si tot de acolo se vede ca esti intr-o ghilda..
    apropo cat este maxim skinning? eu am 202 acum si leather working cam 150
    Ntt - la noi suntem lvl's 29 cel mai mare parca...eu sunt 23
    aka shellghost
    PS : remember! patience....discipline!
    Last edited by WingGodess; 17-02-2005 at 22:17.

14. Back To Top | #94
    Cursed to Solitude Magicwithin's Avatar
    ahhh inebunesc sunt in orasul natal shi inca nu am ajuns in buc sa cumpar wow shi imi vine sa ma arunc de pe unul din singurele blocuri cu 10 etaje de pe aici poate rezolv ceve deshi nu cred ca o sa iasa mare lucru
    cel mai tarziu o sa ajung duminica in buc shi sper ca in aceeashi seara sa ma bag shi la joaca .... ( daca mai gasesc deskis sa i-au jocul)
    totushi nu am postat o peveste aiurea pe aci interesul meu e cine ishi va face char nou de curand ? ce anume ? shi cum se intra in ghilda KDS daca tot vretzi sa fitzi macar 50% romani ????

15. Back To Top | #95
    Quote Originally Posted by THUNDER
    exista un counter in interfata dar probabil ca n-au implement inca text to speech.
    banuiesc ca era vorba sa le enumere numele la fiecare... ca asa scrie cati sunt ..

16. Back To Top | #96
    eu in fiecare zii urlu si in ghilda si pe /4 sa gasesc lume sa fac anumite questuri .. si nu prea sare nimeni majoritatea le fac singur .....

17. Back To Top | #97
    ora 10 a romaniei ...click to log on..queue NO 527...whtfk!

18. Back To Top | #98
    Registered User
    Quote Originally Posted by WingGodess
    am postat o prostie si am fost corectat... cel putin la questuri cu loot nu are rost sa mergi mai multi pt acelasi quest si nevoie de ajutor ai doar la elite
    intr-adevar wow incepe de la lvl 25++ si tot de acolo se vede ca esti intr-o ghilda..
    apropo cat este maxim skinning? eu am 202 acum si leather working cam 150
    Ntt - la noi suntem lvl's 29 cel mai mare parca...eu sunt 23
    aka shellghost
    PS : remember! patience....discipline!
    tx... eu momentan sint unded priest si sunt level 16... sint ocupat mai mult cu munca zilele astea dar sper la sfirsitul saptamani sa am mai mult timp si de joc

19. Back To Top | #99
    eXtreme Bodu's Avatar
    [QUOTE=WingGodess]apropo cat este maxim skinning? eu am 202 acum si leather working cam 150
    QUOTE]
    Skining e max 300 da nu e nici o diferenta ..

20. Back To Top | #100
    Registered User
    Sunt lvl 20 acum pe Warsong, in KDS, si vreau sa va spun ca cei din ghilda sunt super. Am jucat mult closed beta si nu ma astept sa fac party-uri cu 5 oameni atunci cand caut cine stie ce buruieni...Deocamdata cei de lvl mai mare ii ajuta pe cei care abia incepe cu diverse obiecte, urmand ca party-urile sa se formeze, parerea mea, exclusiv in elite-dungen-uri, contested teritories si raid-uri. Veti observa mai tarziu ca si in contested teritories e bine sa fii in party in aceeasi harta dar nu neaparat sa vanezi in aceeasi zona si sa faci aceleasi questuri normale pentru ca loss-ul in XP nu se compenseaza cu viteza de executie a questurilor...
    Oricum, tot ce va pot spuine este ca in acest moment sunt super-multumit de cum se desfasoara lucrurile prin ghilda si ca sunt convins ca va fi din ce in ce mai bine.
    Tot ce sper este ca prin aprilie-mai....sa scrie KDS pe 40 de oameni care intra in Onyxia's Lair

/salute all
    NTT

1.  
Page 5 of 39 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks