Page 6 of 39 FirstFirst ... 345678916 ... LastLast
Results 101 to 120 of 772

Thread: Ghilde si jucatori romani - Horde

1. Back To Top | #101
    Quote Originally Posted by [Ntt]Skippy
    Tot ce sper este ca prin aprilie-mai....sa scrie KDS pe 40 de oameni care intra in Onyxia's Lair

/salute all
    NTT
    :P
    Sa speram ca nu se va rezuma doar la intrare

/salute

2. Back To Top | #102
    Registered User diesel's Avatar
    cum se intra intr-o ghilda?
    ce trebuie facut?

3. Back To Top | #103
    te invita cineva..

4. Back To Top | #104
    Registered User Zircon's Avatar
    Am si eu o rugaminte pentru cei de pe Warsong care au instalat Cosmos sau Census+
    Va rog ca pe la ora 21 sa dati un purge la Census database si un Scan pentru a afla numarul de Horde players. Noi vom face acelasi lucru pentru Alliance. Rezultatele le putem pune aici. Thx.

5. Back To Top | #105
    Nick anterior: R3ap3r[kt] Reap's Avatar
    caut un dagger misto peste 13dps si stats eventual ... wisp me: reap

6. Back To Top | #106
    Registered User Baracuda's Avatar
    Reaper... vezi ca gasesti dagger la licitatii
    I wasn't born to follow.

7. Back To Top | #107
    ms ms acuma acolo ma duceam .. sper sa nu coste mult

8. Back To Top | #108

?!

Vreau si eu sa intru intr-0 ghilda si nu stiu
    Sunt pe EU sunt tauren level 12-13

Astept oferte ((((accept prima oferta ))))))da va rog sa ma invatati ca nu stiu cu ghilda asta((

ok Tb sa stiiti si nick ca sa pot intra?!

NICK Rabbit

9. Back To Top | #109
    Time Waster Metalicos's Avatar
    Warsong Server: Kwisat - Undead Priest Lvl 36, aproape 37, vreau sa fac 40 pina Duminica + mount. Momentan fara guilda si probabil tot asa pina la 50 pina gasesc oameni alaturi de care-mi place Pking.
    Death came from above

10. Back To Top | #110
    din KDS e cineva care are questuri pe langa brillsau undercity a imi spuna si mie ca prea suntem dispersati prin azeroth
    I am the man who walks alone i am walking of dark road

11. Back To Top | #111
    Quote Originally Posted by Metalicos
    Warsong Server: Kwisat - Undead Priest Lvl 36, aproape 37, vreau sa fac 40 pina Duminica + mount. Momentan fara guilda si probabil tot asa pina la 50 pina gasesc oameni alaturi de care-mi place Pking.
    auzi asa de curiozitate ca iam mai vazut si pe aia din great wall..ca sunt lvl la fel tu ai mai esiti din casa vre un pic decat a aparut wow ??? .. sa in fine ai domritbvreun pic .. sau daor monstri monstri ;P... daca sau mai ntamplat si astea zimi si mie cum ai facut lvl asa mare atat de rpd .. eu am jucat nopatea in general de la 11-6 dim .....si am facut lvl 26 deabia.. bine ca eu am stat si de questuri si etc nu doar sa fac exp exp.. si oricum chiar daca faceam numa asta tot nu ajungeam lvl tau
    cred ca esti cel mai mare roman ... felicitari... share tips and tricks

12. Back To Top | #112
    care imi spune si mie cum sa fac sa intru si eu in ghilda KDS?

13. Back To Top | #113
    Registered User
    Quote Originally Posted by diesel
    care imi spune si mie cum sa fac sa intru si eu in ghilda KDS?
    Vorbeste cu Ricutz sau cu Zamolxes, ingame...

14. Back To Top | #114
    Pai e simplu.
    Asa cum a spus si Ntt, daca esti roman, ai caracter Horde si joci pe Warsong, da un tell lui Molan, Zamolxes sau mie ca sa va recrutam.
    In engleza pentru urmatorii ofiteri ce pot fi contactati daca nici unul din romani nu e online : Rbn, Oune or Seph.
    Ori Mack daca va pricepeti la rusa :P

O sa rulez un full server Census la noapte pentru a avea o idee cum stau lucrurile, Ntt a rulat unul si KDS e a doua gilda de pe server in termeni de Xp si membri.

/salute

15. Back To Top | #115
    Registered User
    imi pare rau ca nu pot sa contribui prea mult cu xp ul la ghilda :P... sint abea lvl 18

16. Back To Top | #116
    Time Waster Metalicos's Avatar
    Lvl 39 . Ce este infricosator insa, IERI, am vazut un mag lvl 50.
    Cit despre tips&stuff:
    -Total time played: 4 days, 19 hours, 50 minutes in 8 zile de cind am creat caracterul. De jucat efectiv am jucat cam 12 ore/zi restul de aproape 20 sunt stat in oras afk ca sa nu stau dupa aia la coada sa intru din nou.
    -Oarecum am avut si un plan, stiind cam toate questurile pina la lvl 45. Si am facut multe questuri dar in felul urmator: luat cit mai multe questuri intr-o zona si dupa aceea omorit tot in zona respectiva, fie ca era pt. quest fie ca nu. Am avut si avantajul ca incepind f. repede am evitat aglomeratia mare pe unele questuri. De grupat nu m-am grupat decit ca sa fac mai multe questuri in acelasi timp pt. ca parerea mea pina pe la lvl 30 nu cistigi mare lucru in party ba chiar mai mult risti sa pierzi timpul. Am facut instance-urile RFC/WC/SFK/RFK doar odata si am si avut noroc de dropuri bune de fiecare data. De la 35 m-am mutat in STV unde practic orice omori e bun pt. un quest (si sunt f.f. multe in zona aia) si 37-39 multiple run-uri de Library si Armory ocazie cu care am reinoit si gear-ul si am ajuns la 60g.
    -Alt motiv pt. care m-am agitat sa incep pe 11 a fost ca mai peste tot pe unde am fost cei din alliance era in jurul nivelului meu sau mai mici deci no pvp deci mai mult xp.

Daca aveam un party de 3 cu warrior si shammy sau 2 shammy probabil eram pe la 42-43 pe unde sunt majoritatea grupuletzelor care le-am cunoscut levelind cot la cot cu ok dar care de pe la 32-35 au inceput sa se desprinda.
    Death came from above

17. Back To Top | #117
    LOl, noi am vazut pe cineva lv51.
    Dar la el s-a jucat nonstop, doua persoane, cind unul cind celalalt.
    Mai devreme sau mai tirziu toata lumea o sa ajunga 60 :P

KDS este a doua gilda ca XP pe server in acest moment , numarul de membri la ora cind scriu rindurile astea fiind 63. Cel mai mare lvl in gilda in acest moment este 34, cu majoritatea celor ce au inceput relativ repede in zona 25 - 31. Nu tragem la lvl vreun, asa cum ne-am obisnuit si in celelalte jocuri ne distram Plus, majoritatea celor ce sunt nivele mai mari si-au petrecet cel putin o treime din timpul online ajutindu-i pe cei mai mici sa creasca ( eu am facut de 6 ori WC, 3 SFK cu grupuri din gilda - fiind popa ) si nu s-a mers pe levaluiala crunta.

/salute

18. Back To Top | #118
    Registered User carcotasul's Avatar
    Shattered Hand
    Troll rogue lvl 39 numit "Car", ghilda "The Myrmidons"
    "I always tell the truth, even when I lie!"

19. Back To Top | #119
    hehe marfa ca voi stit queturile ... eu deocamadata umblu aiurea....si nu prea ma avut nici timp sa joc ... oricum sunt lvl 26 juma doar ... dar o sa fac eu incet incet :P... daca as fi stiut ce questuri sutn si etc ar fi fost mult mai ushor .. pt ca cel putin 1/5 din timp lam pierdut frecanduma de acolo pana acolo ...

20. Back To Top | #120
    lol metalicos...ce om! shaperu ce mai zice sau defapt jucati amandoi pe acelasi ...account? ;-)
    eu sunt lvl 29 rogue si nu am stiut nici un quest..T_T eram elf pe beta si human iar acum am inceput undead ....poate mai tarziu facem un pk si mergem peste baietii din partea opusa a hartii sa ii luam la intrebari...
    PS : lipsa de comunicate aduce la consecinte grave xD
    Last edited by WingGodess; 21-02-2005 at 00:28.

1.  
Page 6 of 39 FirstFirst ... 345678916 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks