Page 3 of 294 FirstFirst 1234561353103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 5865

Thread: Intrebari si raspunsuri

1. Back To Top | #41
    Registered User Viracocha's Avatar

Problema cu un instance

Troll rogue level 14, momentan in Ogrimmar, am 2 questuri elite, ambele in acelasi instance, aflat in interiorul ogrimmar-ului. Imi fac si eu party, ca omul, intram in instance, si toti membrii in afara de party leader primesc mesaj "you are not part of this instance, you will be teleported back in 60 seconds". Singur nu am nici o sansa inauntru, desi monstrii sunt de acelasi nivel cu mine.
    Vreo idee cum dracu' fac party fara sa primesc mesajul ala ?

2. Back To Top | #42
    Unskilled Brainless N00b Painer's Avatar
    probabil ca e un bug. relog, re-enter la tot partyu.
    "It takes a big man to cry, but it takes a bigger man to laugh at that man."
    "Don't hate the player, hate the game."
    "Painer, ai observat ca ai postul cu numarul 1337 ? - Osy"
    "I think Jihadding is always fun. It's being Jihadded that's a bit of a downer."

3. Back To Top | #43
    Mi s-a intamplat si mie de cateva ori. Am dat disband la party si relog si apoi a mers. Cat despre instanta pe care vrei s-o faci vezi ca mai sunt inca 3 questuri.

Foloseste www.thottbot.com pentru a le gasi pe celalalte.
    What?

4. Back To Top | #44
    Saru'mana, o sa mai incerc.
    Nutz, inca 3 questuri pe langa primul dat de Thrall (omoara pe nu stiu cine) si "slaying the beast"-ul dat de orcul de langa intrarea in instance ?

5. Back To Top | #45
    2 in TB + 1 in Royal Quarter din UC. Alea din TB nu mai stiu exact locatia.

Cum am mai zis uita-te pe www.thottbot.com
    What?

6. Back To Top | #46
    eXtreme Bodu's Avatar
    Nu e nevoie de relog....just disband si sa faca altcineva party-ul

7. Back To Top | #47
    La mine nu a mers dupa disband si remake... Poate au fost alte conditii, dar la mine a fost necesar relog.
    What?

8. Back To Top | #48
    La mine nu a mers doar daca cineva din grup nu avea questul respectiv, si puteam da share quest. Altfel ii teleporta pe toti afara.

9. Back To Top | #49
    Registered User
    scopul jocului?
    ok... nu mi-am facut la timp cont ptr europa.. asa ca am luat un sv si am emulat sa vaz cum e jocul.. sa imi dau seama daca teb cumparat sau nu.
    frumos. am vazut mi-a placut... superb intr-adevar.
    insa ce nu mi-am dat seama din chesti aia a fost scopul jocului... adica ce tre sa fac? sa mor mistreti in padure si paianjeni pana la lvl 80... si sa fac pvp? sau are un scop clar ca diablo.. dom;le dupa ce il omori pe baal.. ai term jocul.. pana mea.. mai cresti doar ptr exp si ptr duele.
    va salut.

10. Back To Top | #50
    Galaxy Commander Azmodan's Avatar
    pai.. un scop asemanator este: sa omori pe Onyxia

Remember Tukayyid!

11. Back To Top | #51
    Banned Lucifer's Avatar
    Quote Originally Posted by cr0n0
    sam luat un sv si am emulat sa vaz cum e jocul.. sa imi dau seama daca teb cumparat sau nu.
    Asta spune tot despre ce ai intzeles tu din joc... cere si tun cont pe aici sunt uni care si-au facut cu zecile...

12. Back To Top | #52
    naspa... cum adica sa termini jocul? daca as putea as face ceva sa nu existe limita... asta a fost motivul pentru care nu am mai jucat diablo dupa 2 ani... il terminasem cu toti si aveam toate itemurile bune din joc. Ce rost mai avea sa mai joc?
    Asa in WOW dupa ce te faci de lvl 60 te apuci de PVP. Nu-ti place sa faci PVP? Ai o gramada de clase! Vreau cate un caracter de lvl 60 cu fiecare rasa in parte
    What's a pina colada anyway?

13. Back To Top | #53
    daca puteti sa-mi oferiti un cont .. sa testezi numai jocul max 1 ora ... id meu: akz4leon ... plz .. help ... oricum pana pe 11februarie se sterg toate ... WoW EU ...

14. Back To Top | #54
    Unskilled Brainless N00b Painer's Avatar
    szebah...ai ce face deoarece content nou apare la fiecare patch (teoretic)
    "It takes a big man to cry, but it takes a bigger man to laugh at that man."
    "Don't hate the player, hate the game."
    "Painer, ai observat ca ai postul cu numarul 1337 ? - Osy"
    "I think Jihadding is always fun. It's being Jihadded that's a bit of a downer."

15. Back To Top | #55

nelamuriri

salutare la toata lumea..nu prea le am eu cu forumurile si cer intalegerea voastra...acum intrebarile...am intales ca vor fi mai multe metode de plata..nu am sa stau sa le enumar aici pt ca banuiesc ca toti stiti deja..ce ma intereseaza pe mine.1 se poate lua jocul de la "baieti" si dupa aia platit?sau necestia cumparat si jocul?daca jocul trebuie cumparat ar fi cam aiurea.2.se pot plati 2 conturi cu un credit card?cam astea sunt intrebarile mele...am jucat wow-ul pe betatest 2 europa si mi-a placut la greu...sper sa ne vedem si pe final..mult succes

ps:stiu ca nick-ul e cam aiurea dar ce am vrut eu era deja inregistrat asa ca m-am gandit sa raman cu nick-ul cu care am jucat wow...si ma rog am sa ma joc pana deseara la 22:00

16. Back To Top | #56
    Quote Originally Posted by Marghioala
    salutare la toata lumea..nu prea le am eu cu forumurile si cer intalegerea voastra...acum intrebarile...am intales ca vor fi mai multe metode de plata..nu am sa stau sa le enumar aici pt ca banuiesc ca toti stiti deja..ce ma intereseaza pe mine.1 se poate lua jocul de la "baieti" si dupa aia platit?sau necestia cumparat si jocul?daca jocul trebuie cumparat ar fi cam aiurea.2.se pot plati 2 conturi cu un credit card?cam astea sunt intrebarile mele...am jucat wow-ul pe betatest 2 europa si mi-a placut la greu...sper sa ne vedem si pe final..mult succes

ps:stiu ca nick-ul e cam aiurea dar ce am vrut eu era deja inregistrat asa ca m-am gandit sa raman cu nick-ul cu care am jucat wow...si ma rog am sa ma joc pana deseara la 22:00
    1. Poti lua jocul de la "baieti", dar nu o sa-l poti juca pe serverele oficiale (doar pe cele pirat). Deci ----> www.********.ro
    2. Poti plati cate conturi vrei cu un CC cu conditia ca, conturile sa fie facute cu aceleasi date (nume, adresa, CC, CVV si binenteles cu user si pass diferite)

17. Back To Top | #57
    Registered User eBE's Avatar
    1. Nimic nu poate fi cumparat de la "baietii" pentru ca de fapt tu nu cumperi jocul ci cumperi un CD-KEY unic cu care inregistrezi pe numele tau un cont de joc cu care poti sa joci de oriunde sau orice PC pe care ai clientul de WOW .
    2. Nu exista limita specificata care sa limiteze numarul de conturi care pot fi platite cu un singur card

18. Back To Top | #58
    multam baieti..deci la un salar de sa zicem 100 de euro...nu ai mai ramane cu nimin daca mai vrei sa iti platesti si pe 6 luni in avans..nu stiti oare ajunge si prin magazine de genul "Flamingo"?si un abonament de 6 luni?..oricum inca odata multumesc pt. lamuriri

19. Back To Top | #59
    Eu inca sunt nelamurit..daca iau jocul piratat de la cineva..adica in loc da dau..34 euro mai bine dau 100 miii si il iau piratat...in schimb platesc abonamentul lunar...pot juca in acest fel sau nu?
    A 2-a chestie...care cade automat daca nu e posibil ce am zis eu mai sus....daca eu si un prieten punem bani impreuna ca sa luam jocul..sa il jucam de pe console diferite in aceelasi timp..dar cu conturi separate..se poate? Merci

20. Back To Top | #60
    Quote Originally Posted by shme
    Eu inca sunt nelamurit..daca iau jocul piratat de la cineva..adica in loc da dau..34 euro mai bine dau 100 miii si il iau piratat...in schimb platesc abonamentul lunar...pot juca in acest fel sau nu?
    A 2-a chestie...care cade automat daca nu e posibil ce am zis eu mai sus....daca eu si un prieten punem bani impreuna ca sa luam jocul..sa il jucam de pe console diferite in aceelasi timp..dar cu conturi separate..se poate? Merci
    1. Daca il iei de la "baieti" intra pe thread-ul OFF TOPIC si gasesti o lista cu servere "private" poti juca pe ele cu riscurile de rigoare (bag-uri, lipsa NPC, samd). Nu trebuie sa platesti nici o taxa lunara
    2. Un joc = un cont deci nu puteti juca simultan, doar pe rand

1.  
Page 3 of 294 FirstFirst 1234561353103 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks