Page 1 of 215 12341151101 ... LastLast
Results 1 to 20 of 4284

Thread: Next patches/New Features/Updates

1. Back To Top | #1
    Administrator Assassin's Avatar

Next patches/New Features/Updates

Clientu' de azi, victima de maine

Despre carti (deocamdata).

2. Back To Top | #2
    Multzam omule , chiar ma chinuiam sa-l dau jos de la FilePlanet

3. Back To Top | #3
    thanx for the info...

macar patch-ul sa-l aiba si cei care au comandat la ********...

4. Back To Top | #4
    L-am luat deja, multumesc, ma chinuiam si eu pe fileplanet si nu reuseam, si l-am luat de pe CG.

5. Back To Top | #5
    Mai bine era să încercaţi pe 3DGamers. FilePlanet face figuri cam des. Acum CG e alegerea clar.
    Argh, they deleted my post, my little precious. They stole it from us, lamer, lamer. Ugly, bad moderators. We hates moderators! They are so many. But we write again, hundreds of posts. Yeah!
    ©Cayenne

6. Back To Top | #6
    eXtreme Bodu's Avatar

Next patches/New Features/Updates

7. Back To Top | #7
    Misa
    Guest
    kick ass

8. Back To Top | #8
    Unskilled Brainless N00b Painer's Avatar
    suna promitator
    "It takes a big man to cry, but it takes a bigger man to laugh at that man."
    "Don't hate the player, hate the game."
    "Painer, ai observat ca ai postul cu numarul 1337 ? - Osy"
    "I think Jihadding is always fun. It's being Jihadded that's a bit of a downer."

9. Back To Top | #9
    Eu ma bucur ca dupa ultimul patch pot sa ma vad si eu cursiv calatoria cu grifonul.
    Argh, they deleted my post, my little precious. They stole it from us, lamer, lamer. Ugly, bad moderators. We hates moderators! They are so many. But we write again, hundreds of posts. Yeah!
    ©Cayenne

10. Back To Top | #10
    Registered User BlackD's Avatar
    Pe mine ce ma bucura cel mai mult e Quest tracker-ul.
    Truth changes with experience

11. Back To Top | #11
    Registered User Inger Ingeras's Avatar
    Mda... jucati-va copii cu user interface, quest tracker si meeting stones ca oricum pvp-ul e useless iar severul incepe sa trosneasca inca de unde sa aduna lumea la raid. Mai aveti pana la batalii si rewarduri epice...

Deocamdata the noob are dreptate cand zice: "Clichequest: Valley of the grind"
    Amin.

12. Back To Top | #12
    Banned Lucifer's Avatar
    Mda... lumea urla ca vor mai multe spell baruri inca din beta... dar pe blizztard ia durut undeva... acuma ca sunt injuratzi la fiecare patch ca nu mai merge cosmos s-au gandit ca paote e timpu sa bage mai multe spell baruri.

Au trecut 3 luni de la release si inca nu a fost anuntzata data patchului... porbabil asteapta sa treaca 3 luni si in europa

13. Back To Top | #13
    nemultumitului i se ia darul )

14. Back To Top | #14
    Imi aduc aminte de US beta. Pe vremea aia singura mea notiune de PVP erau raidurile si eram extraordinar de multumit daca puteam sa-mi omor adversarul si pe deasupra sa-i mai curat si orasul...

Acum stau si ma mir ca oamenii inca mai organizeaza atacuri dintr-astea. Te duci cu tovarasii peste orasul advers. Apuci sa cureti ceva pana se prind aia de poanta. Mori de vreo 3 ori de mana garzilor sau chiar nu stii de mana cui pentru ca nu e optimizat codul si oricata memorie ai avea jocul tot o consuma si mergi in reluare. Dupa aia te duci acasa si daca mai ai chef stai sa respingi contraatacul.
    Ma mai apuca raidurile pe la banca. Ii aud si pe invadatori cum se vaita de |_ |_ /-\ 6 6. Incepe sa intepeneasca calculatoru si ma rog sa mai reziste inca 5 minute ca sa apuc sa dau bid sau sa imi vand marfa.

In fine... Nu stiu pe unde am citit la Blizz ca sistemul de Honor points s-ar putea sa vina intru-un patch separat de cel cu Battlegrounds. Cand or sa apara si in ce ordine numai ei stiu. Asta e singura scapare pentru WoW. Altfel mai devreme sau mai tarziu ajungi sa te plafonezi... La lvl 1 ai adunat 5 cozi de sobolan; la lvl 5 ai adunat 5 cozi de lup; iar acum la sfarsit ai de adunat 5 cozi de dragon.

Happy hunting everyone !!!
    Amin.

15. Back To Top | #15
    Pe mine altceva ma enerveaza: Lipsa totala a oricarei notiuni de proprietate (in afara mountilor). Pai bine bre nici macar o coliba amarata nu pot sa-mi fac si eu? SAu macar un sediu de ghilda sa putem pune si noi intemurile la comun...
    Asta e chiar lame...ce dracu de la ultima incoace cred ca nu e mmo care sa nu aiba implementat sistemul de proprietati.

16. Back To Top | #16
    Quote Originally Posted by Inger Ingeras
    Imi aduc aminte de US beta. Pe vremea aia singura mea notiune de PVP erau raidurile si eram extraordinar de multumit daca puteam sa-mi omor adversarul si pe deasupra sa-i mai curat si orasul...

Acum stau si ma mir ca oamenii inca mai organizeaza atacuri dintr-astea. Te duci cu tovarasii peste orasul advers. Apuci sa cureti ceva pana se prind aia de poanta. Mori de vreo 3 ori de mana garzilor sau chiar nu stii de mana cui pentru ca nu e optimizat codul si oricata memorie ai avea jocul tot o consuma si mergi in reluare. Dupa aia te duci acasa si daca mai ai chef stai sa respingi contraatacul.
    Ma mai apuca raidurile pe la banca. Ii aud si pe invadatori cum se vaita de |_ |_ /-\ 6 6. Incepe sa intepeneasca calculatoru si ma rog sa mai reziste inca 5 minute ca sa apuc sa dau bid sau sa imi vand marfa.

In fine... Nu stiu pe unde am citit la Blizz ca sistemul de Honor points s-ar putea sa vina intru-un patch separat de cel cu Battlegrounds. Cand or sa apara si in ce ordine numai ei stiu. Asta e singura scapare pentru WoW. Altfel mai devreme sau mai tarziu ajungi sa te plafonezi... La lvl 1 ai adunat 5 cozi de sobolan; la lvl 5 ai adunat 5 cozi de lup; iar acum la sfarsit ai de adunat 5 cozi de dragon.

Happy hunting everyone !!!

Ce-mi place de Ingeras acum :P
    What?

17. Back To Top | #17
    Registered User MiniMe's Avatar
    In sfarsit s-a trezit si Ingeras la realitate... Pacat ca a trebuit sa ajunga level 60 sa isi dea seama....
    Fii cinstit, fii cinstit, alunga gandul necurat...

18. Back To Top | #18
    Registered User eBE's Avatar
    Si dupa ce sa batut cu pumnul in piept in fata noastra Cand i-am zis ca am mai vazut ca el si ca o sa ajunga la vorba noastra intr-o zi a inceput "sa urle "

Chestia cu casele si proprietatiile mai mult ca sigur ca o sa fie adaugata in primul add-on o data cu noile teritorii . Dar mai este pana atunci .

19. Back To Top | #19
    Lasati ca stiu si eu ce am vorbit la inceput. Am avut de lucru la jocul asta o bucata buna de timp, dar nu ma asteptam sa ma apropii de lvl 60 fara pic de honor points sau macar o tura prin battlegrounds.

Faza cu player/guild housing ar fi o modalitate excelenta de a mai scoate niste bani afara din circulatie. Ma indoiesc totusi ca se va intampla minunea asta... serverele sunt si asa destul de obosite si pe deasupra au alte probleme mult mai urgente pe cap.

Oricum... lucrurile n-au cum sa mearga mai prost decat acum. In timp se mai intampla si miracole. Chiar sunt curios ce are sa iasa pana la urma din toata povestea asta ...!?
    Amin.

20. Back To Top | #20
    Banned Lucifer's Avatar
    pai... blizztard inca odata aplica strategia asteptarii... multa lume afirma ca daca bg-urile nu vor fi prea stralucite vor renuntza la wow... asa ca blizztard o sa mai traga de timp, pt. ca e posibil dupa patch sa evdem o scadere a populatziei

1.  
Page 1 of 215 12341151101 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks