Page 3 of 20 FirstFirst 12345613 ... LastLast
Results 41 to 60 of 386

Thread: World of Warcraft : Legion

1. Back To Top | #41
    Mie chiar îmi place să explorez, nu mă deranjează deloc metoda asta de deblocare a zburatului.

2. Back To Top | #42
    Registered User bird1873phoenix's Avatar
    propun ca blizz sa faca un referendum printre players, n-ar fi rau sa facem si noi, aici. pro sau contra zburat.

eu unul sunt contra flying. poate motivul meu e pueril, dar macar sunt sincer : as vota impotriva, deoarece sunt un nostalgic, mi-a placut mult sa fac lvl(primul meu char) si am simtit jocul ca atare.

3. Back To Top | #43
    Registered User Snow's Avatar
    Quote Originally Posted by Sir Dracu View Post
    You will have to level up and explore the land before you are able to fly

down to 1 mil subs confirmed )
    No fly no buy. Trebuia sa fie ca in Cataclysm cum ajungi pe continent te duci la trainer si gata. Dupa aia quest. Cine nu vrea sa zboare sa nu cumpere flying decat dupa max lvl.
    Always expect the unexpected-Nothing will be able to surprise you

4. Back To Top | #44
    Registered User anubisy2k's Avatar
    eu unul nu am simtit lipsa zburatului in draenor...deloc.
    am facut achiev, mi-au dat mount-ul, dar chiar ma lasa rece daca il mai baga sau nu.
    si chiar nu au ignorat situatia, au bagat o groaza de features: stables, aviana, easy access la orice, kktu' ala de la saber, etc.
    e aiurea sa ceri sa zbori ca vrei nush ce elita din inima shatrath si n-ai chef sa lupti pana la ea...sau nush ce plan din fix mij pit-ului...
    "I am not a man of words. But I respect the power of words, for that is what transformed me. The words of the Sith Code. Others had heard them, contemplated them, and so on. But I understood them, and they changed me. For what was I before I heard those words? Nothing."

Darth Bane, Dark Lord of the Sith

5. Back To Top | #45
    Desi contul meu e inca activ si platit, nu am mai intrat de ceva vreme pe WoW, dinaintea lui 6.2.
    Nici urmatorul expansion nu o sa fie cine stie ce. Mai mult ca sigur o sa aiba un boost de oameni care se reintorc pentru curiozitate si intr-o luna iar dispar.
    Si daca ar fii sa votez pro / contra mount, sunt contra 101%. Am jucat vanilla si nu erau mounturi zburatoare si a fost tare dulce jocul cand descopereai un flyght path ascuns pe te miri unde.

6. Back To Top | #46
    Registered User Stecheru's Avatar
    Lasa man Vanilla, ca acum dai de FP din "5 in 5 metri". Sa vrei fly acum tine mai mult de partea cosmetica. Ai vazut oameni pe dragoni si fara fly sarind de colo pana colo? Zici ca sunt niste gaini cu aripile taiate...

Oricum, pana la Legion, lumea nu prea mai face decat sa farmeze achiv si mounturi in aceleasi raid-uri pe solo, sau ceva PvP, n-are ce sa apara senzational. Eu aveam ceva gold, asa ca cu 6.2 mi-am luat token si am facut cerintele pt. Fly, iar acum cu 6.2.2 am mai zburat ieri un pic sa imi fac damblaua si gata, la anu' mai intru sa levelesc un DH.

7. Back To Top | #47

8. Back To Top | #48
    Ceea ce nu-mi place absolut deloc, e ca in Legion, Garrisonul va fi removed. Nu pentru ca mi-a adus aproape 3 mil. gold pana acum, ci pur si simplu pentru ca era cool.

9. Back To Top | #49
    Registered User Dundee's Avatar
    Mi-a placut si mie garrison-ul, insa consuma foarte mult timp cand ai pe 8+charuri.

10. Back To Top | #50
    Imi ia 2h:30 min zilnic pentru 10 chars.

11. Back To Top | #51
    Registered User Supix's Avatar
    Nu cred ca zburatul este problema, din punctul meu de vedere.
    Oameni nu mai gasesti pe oriunde, cum era pe Vanilla, pentru ca exista acest LFG / LFR care te face pur si simplu sa stai in oras si doar sa dai sa cauti grup.
    Era altceva cand se cauta pe chat, guilda sau in fata dungeon-ului sau instantei. Te mai si macelareai, aveai si world PvP, se mai si comunica, te mai si distrai, gaseai si grup.

12. Back To Top | #52
    Quote Originally Posted by Supix View Post
    Nu cred ca zburatul este problema, din punctul meu de vedere.
    Oameni nu mai gasesti pe oriunde, cum era pe Vanilla, pentru ca exista acest LFG / LFR care te face pur si simplu sa stai in oras si doar sa dai sa cauti grup.
    Era altceva cand se cauta pe chat, guilda sau in fata dungeon-ului sau instantei. Te mai si macelareai, aveai si world PvP, se mai si comunica, te mai si distrai, gaseai si grup.
    Exact, de cand a fost implementat LFR-ul, parca jocul a pierdut din substanta,

13. Back To Top | #53
    Registered User anubisy2k's Avatar
    suntem in epoca vitezei de ceva timp, nimeni nu mai vrea sa stea cu orele sa isi gaseasca un grup ptr. ceva.
    poate cand aveam 18 ani iar banii si timpul liber nu insemnau mare lucru om fi apreciat ce s-a zis pe pagina asta.
    dar jocul nu si-a pierdut substanta, doar noi suntem imbatraniti...si el odata cu noi.
    iar oamenii nu ii mai vezi arzand-o dubios ptr. ca nu mai suntem atatia...suntem pe la jumatate din cati eram acum 8-9 ani.
    plus ca multi sunt acum la farmat ceva...mounts, achievs, transmog, etc; normal ca nu ii mai vezi cu zecile in fata la ogr sa se dueleze.
    sunt ATATEA in joc acum, timp sa ai...nu stau sa enumar, dar daca deveniti amortiti de plictiseala, intotdeauna gasesti 5-6 entuziasti sa arzi Lion's Watch din temelii...
    "I am not a man of words. But I respect the power of words, for that is what transformed me. The words of the Sith Code. Others had heard them, contemplated them, and so on. But I understood them, and they changed me. For what was I before I heard those words? Nothing."

Darth Bane, Dark Lord of the Sith

14. Back To Top | #54
    Registered User Dundee's Avatar
    Subscriu la ce a zis anubisy2k. Am ajuns sa pun mare pret pe timpul liber, si asta se vede in jos, unde incerc sa fiu cat mai eficient, sa reduc timpii morti. Incerc sa obtin peformanta cat mai buna in timpul alocat.
    Nu mai am feeling-ul ala de wow cand vad ceva nou; daca e ceva bun, sunt impresionat pe moment si atat.

15. Back To Top | #55
    Quote Originally Posted by anubisy2k View Post
    suntem in epoca vitezei de ceva timp, nimeni nu mai vrea sa stea cu orele sa isi gaseasca un grup ptr. ceva.
    poate cand aveam 18 ani iar banii si timpul liber nu insemnau mare lucru om fi apreciat ce s-a zis pe pagina asta.
    dar jocul nu si-a pierdut substanta, doar noi suntem imbatraniti...si el odata cu noi.
    iar oamenii nu ii mai vezi arzand-o dubios ptr. ca nu mai suntem atatia...suntem pe la jumatate din cati eram acum 8-9 ani.
    plus ca multi sunt acum la farmat ceva...mounts, achievs, transmog, etc; normal ca nu ii mai vezi cu zecile in fata la ogr sa se dueleze.
    sunt ATATEA in joc acum, timp sa ai...nu stau sa enumar, dar daca deveniti amortiti de plictiseala, intotdeauna gasesti 5-6 entuziasti sa arzi Lion's Watch din temelii...
    De acord !

16. Back To Top | #56
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    cand incepe beta pt asta? sau n-au anuntat

17. Back To Top | #57
    Registered User korby's Avatar
    Încă nu s-a anunțat, probabil o să aflăm la Blizzcon.
    Înrolează-te azi în echipa de traforaj viteză!

18. Back To Top | #58

19. Back To Top | #59
    O sa revina la ciclcul obisnuit,un expansion la 2 ani .

20. Back To Top | #60
    Registered User tva's Avatar
    De vreo 3 expansionuri tot incearca sa ne convinga ca o sa lanseze patchurile mai repede si tot de atunci dau fail de fiecare data. Dar de data asta au dat-o in bara rau de tot cu alea doua raid tiers din WOD care au fost defapt unul si jumatate cu promisiunea ca se vor concentra mai mult pe urmatorul expansion care vine la un an dupa ultimul patch major. Cred ca e clar pentru toata lumea ca doar o mana de oameni mai lucreaza la WOW incercand sa-l tina in perfuzii in timp ce restul angajatilor se concentreaza pe multitudinea de jocuri FTP pe care urmeaza sa le lanseze.
    Flowers are an open invitation to all the insects and beasts - come and screw me.

1.  
Page 3 of 20 FirstFirst 12345613 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks