Page 4 of 20 FirstFirst 123456714 ... LastLast
Results 61 to 80 of 382

Thread: World of Warcraft : Legion

1. Back To Top | #61
    Registered User anubisy2k's Avatar
    cine nu a programat cod in viata lui, nu cred ca e in masura sa stie ce "mana" de oameni mai lucreaza ptr wow...dar sigur putem spune ca numai GMii sunt peste "o mana".
    daca e vreo urma de adevar ca se lanseaza peste 10 luni, sotto avem 6.3 si poate 6.4...nu cred ca pot sta cu Hellfire atata timp.
    am cam ignorat firelands la vremea lui, dar am recuperat acum...tocmai am terminat Dragonwrath, Tarecgosa's Rest - Item - World of Warcraft si este magnific
    "I am not a man of words. But I respect the power of words, for that is what transformed me. The words of the Sith Code. Others had heard them, contemplated them, and so on. But I understood them, and they changed me. For what was I before I heard those words? Nothing."

Darth Bane, Dark Lord of the Sith

2. Back To Top | #62

3. Back To Top | #63
    Registered User Raziel01's Avatar
    World of Warcraft: Legion introduces zones that scale in level | Polygon

Amuzant ca ei numesc "true open world" o lume care se scaleaza in functie de puterea ta, asa zice si Todd despre TES.

||ASUS Z87-C||I7 4790k||Noctua NH-U12S/2xNoctua NF-F12||Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 CL9 1600Mhz 1.5v||MSI GTX 1070 Armor OC 8GB||HyperX SSD 3k 480GB||WD 750Gb 32MB||Cooler Master CM 690 II||Super Flower Golden Green 750W||Razer Kraken 7.1 Chroma||Razer DeathAdder 2013/Steel Series qck||BENQ 24" GL2450||

"To know everything like me... You must endure everything like me..."

4. Back To Top | #64
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Nu ai învățat că doar Blizzard face the true things? Restul ori sunt tentative ori copii eșuate.

5. Back To Top | #65
    Registered User Dundee's Avatar
    Legion arata foarte bine pe hartie. Ramane sa vedem cat din ce s-a prezentat la Blizzcon, va fi si pe live. Am fost foarte atent la Art panels, si pot sa zic ca am fost multumit cu ce au prezentat. Imi place ca au imprumutat din Diablo features care sunt massive QoL improvements. Sa poti sa incepe levelingul din ce zona vrei? Cu asta au rezolvat si lagul teribil la inceputul lansarii (cel putin in teorie). Iar noul system de transmog o sa fie singurul motiv pentru care multi vor face re-subscribe.

Au aparut si class changes pentru hunter. Pare mult mai interesant decat ce avem live, era si cazul sa faca ceva in privinta borefest-ului ce sunt specurile de hunter.

6. Back To Top | #66
    Registered User ciocanul's Avatar
    Quote Originally Posted by m-m-c View Post
    Nu ai învățat că doar Blizzard face the true things? Restul ori sunt tentative ori copii eșuate.
    Ei fac copiile mai bune ca originalul
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

7. Back To Top | #67
    Nick anterior: saf13 Dromihetes's Avatar
    Clasa noua anuntata in Legion , se spune ca va fi foarte OP !!!
    World of Warcraft : Legion-image001.jpg
    Foloseste codul KBGTJAAJ pentru discount la cumparaturile de pe Pcgarage.

8. Back To Top | #68
    Nimeni nimic despre class previews so far?
    Ce-a ajuns sectia de WoW, fata de acum 5-6 ani. E ca si cum au ramas aceiasi playeri de pe vremea aia, care mai joaca doar de dragul vremurilor nostalgice.

9. Back To Top | #69
    Registered User lalalalala's Avatar
    Quote Originally Posted by Dromihetes View Post
    Clasa noua anuntata in Legion , se spune ca va fi foarte OP !!!
    World of Warcraft : Legion-image001.jpg
    M-am cracanat de ras.Multumesc!))
    si ha ha ha si hi hi hi,cei morti au pica pe cei vii

10. Back To Top | #70
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    februarie acusi, se mai aude ceva de beta?

11. Back To Top | #71
    S.T.A.L.K.E.R.™ Sir Dracu's Avatar
    Am vazut azi la altex ca deja vand Legion la cutie, sunt curios oare merge sa joci beta daca activezi deja jocul? Daca cumpara cineva, poate ne lamureste

12. Back To Top | #72
    Jocul e inca in alpha (oficial), dar unii testeri spun ca e cam beta tehnic, fiindca e mult prea avansat pentru un alpha.
    Si ca sa-ti raspund la intrebare: nu primesti acces in alpha daca cumperi Legion.

13. Back To Top | #73
    Registered User Stecheru's Avatar
    Nu doar alpha, nu se primeste acces nici macar la beta cu "Pre-purchase Legion".
    Primesti doar dreptul sa creezi DH in patch-ul pre-legion 7.0.1, iar ceilalti nu.

Ce primesti totusi, e un char de lvl 100 imediat ce introduci CD key in contul de BNet.

PS: La Altex vand Legion pre-purchase de mai mult de o luna, ca stiu ca mi l-am luat eu undeva la inceputul lui februarie.

14. Back To Top | #74

15. Back To Top | #75
    Registered User ciocanul's Avatar
    All sounds like pretty standard WoW stuff.
    Parca nu mai sunt atatea surle si trambite...
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

16. Back To Top | #76
    Poate mai pastreaza ceva pentru Blizzcon.
    ᕕ( ᐛ )ᕗ

17. Back To Top | #77
    Registered User korby's Avatar
    Blizzcon, care e după lansarea expansion-ului?
    Înrolează-te azi în echipa de traforaj viteză!

18. Back To Top | #78

19. Back To Top | #79

20. Back To Top | #80
    Am optat pentru beta, insa si daca as primi acces, tot nu m-ar incanta prea tare.
    Prefer varianta mai finisata de la lansare.

1.  
Page 4 of 20 FirstFirst 123456714 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks