Results 1 to 6 of 6

Thread: Caut partener (plătit!) pentru WoW

1. Back To Top | #1

Caut partener (plătit!) pentru WoW

Bună!

Mă gândeam să mă reapuc de WoW (după o pauza de vreo... err... 6 ani), doar că nu îmi place să joc singur și niciunul din prietenii mei nu mai joacă.

De aceea mă gândeam dacă este cineva milionar în timp dar pentru care banii reprezintă o problemă (poate un elev/student) care ar fi interesat de un mic deal... eu îi plătesc subscriptionul și îi cumpăr orice expansion ulterior, iar în schimb el își crează un caracter nou cu care să joace împreună cu mine (levelup, questuri, instanțe, grind sau orice altceva îmi mai trece mie prin cap). Cum timpul meu este limitat, vorbim probabil de un total de maxim 10 ore pe săptămână, deci nu cred că ar fi chiar un efort deosebit.

Dacă este cineva interesat de combinația asta, rog PM și discutăm acolo mai multe.
    Last edited by Krondor; 24-09-2017 at 21:31.

2. Back To Top | #2
    BUMP!

3. Back To Top | #3

4. Back To Top | #4
    BUMP!

Am găsit o persoană, mai caut încă una să putem să ne apucăm de treabă!

5. Back To Top | #5
    Sal,si eu am o pauza cam de 5 ani si as vrea sa ma reapuc dar si gur nu prea ma i tereseaza ,nu vreu nimic in schimb,i.i platesc eu ce este nevoie,timp am berechet pt ca lucrez si de noapte si la 2 zile pot juca cam 9h pe noapte si sambata-duminica pot juca si ziua si seara...daca esti interesat anunta-ma si diacutam,ms
    Cei care folosesc voucherul tau primesc un discount de 1%ECINHZHH.
    www.g2a.com/r/beetleskull991

6. Back To Top | #6
    vai postul asta era perfect pentru acum cativa ani ))) sper sa gasesti sigur sunt multi pusti care nu prea au bani si s'au jucat intr-un timp s--au ceva

1.  

Bookmarks

Bookmarks