Page 5 of 36 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast
Results 81 to 100 of 717

Thread: World of Warcraft: Mists of Pandaria

1. Back To Top | #81
    Registered User dragosalexandru's Avatar
    Cine te-a mintit pe tine ca Blizzard a fost cumparat ? :lol:

2. Back To Top | #82
    fii capitanul nostru ptz's Avatar
    a fost, e parte din Activision, da e very old news asta.
    I order the club sandwich all the time, but I'm not even a member, man. I don't know how I get away with it.

3. Back To Top | #83
    Registered User ciocanul's Avatar
    Am citit prima data Mist of Pizderia.
    Daca baga ceva ORIGINAL in PvP eu o sa-l tin sub radar cu tot manga-shietul aferent.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

4. Back To Top | #84
    Stärke und Ehre Wrath.of.God's Avatar
    cam tot de pe atunci au inceput cu magariile, gen real life name pe forums care a fost scos mai tarziu si jocuri scoase pe bucati cum e SC2..tot de pe atunci au inceput si patchurile din wow sa devina stupide si au bagat chestii gen dwarf shamans si night elf mages..lore-ul nu mai e important atata timp cat iese banul gros.

Ii putem multumi acestui domn pt starea in care se afla acum Blizz:

World of Warcraft: Mists of Pandaria-cs62o.jpg

5. Back To Top | #85
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Nu cred sa aduca ceva nou in pvp in afara de pet battle.

@wrath.of.god care lore? Unde au messed up cu lore?

6. Back To Top | #86
    Quote Originally Posted by Wrath.of.God View Post
    cam tot de pe atunci au inceput cu magariile, gen real life name pe forums care a fost scos mai tarziu si jocuri scoase pe bucati cum e SC2..tot de pe atunci au inceput si patchurile din wow sa devina stupide si au bagat chestii gen dwarf shamans si night elf mages..lore-ul nu mai e important atata timp cat iese banul gros.

Ii putem multumi acestui domn pt starea in care se afla acum Blizz:

World of Warcraft: Mists of Pandaria-cs62o.jpg
    tata, serios ? Cred ca singurele jocuri blizz nescoase pe parti au fost wc1 si diablo1. Restu toate au avut expansionuri. Starcraft, wc3, d2. Mi se pare normal in momentul in care ai niste titluri asa de mari sa scoti expansions la ele, nu poti sa spui tot ce ai de spus intr-un singur joc. Gg ei.

Cat despre lore problems, de ne mages ai tu issues ? Ne aveau mages original in lore, ar fi trebuit sa fie din start.
    I order the club sandwich all the time, but I'm not even a member, man. I don't know how I get away with it.

7. Back To Top | #87
    Loreul initial l-au facut niste tipi de la Blizzard. Ne-au fabricat vilains pe banda si povesti .
    SI acum ghici ce. Aceeasi tipi de la Blizzard care au facut primul lore o sa continue sa fabrice alti vilains si alte povesti . Daca nu a fost nici o problema atunci cu ce au inventat nu vad de ce ar fi vreo problema acuma cu ce inventeaza .Aceeasi tipi.

mop.....Panda! si Pokemon
    Optional content is optional. Ca e mai bine acuma cand se sta afk in Orgrimar pe acoperis la AuctionHouse sau cand de plictiseala in asteptarea raidurilor se faceau curse in jurul Dalaranului. Acum plictisitii au in plus optiunea sa se joace pokemons .
    De eram Blizzard bagam si alte mini game-uri in joc : ceva Magic The Gathering card game (cu cards drops prin joc ) , Bejeweled , curse pe mounts , guild poker tournament si mai stiu eu ce altceva le traznea prin cap.
    ** Sa fim iubitzi !!! **

8. Back To Top | #88
    Registered User emptylica's Avatar
    Ultimul boss: Sneezing baby panda

Ce stie sa faca?: Da cu muci in jucatori ( stun + dot )
    From all the things I lost
    I miss my mind the most!

9. Back To Top | #89
    Ai grija ce zici . Never say no to Panda!

Ultimul boss din expansion va fi asta :
    Never say no to Panda! - YouTube
    ** Sa fim iubitzi !!! **

10. Back To Top | #90
    Registered User Wolfe's Avatar
    Quote Originally Posted by m-m-c View Post
    Nu cred sa aduca ceva nou in pvp in afara de pet battle.
    Mists of Pandaria will be adding three new Battlegrounds and a new Arena to World of Warcraft.

New Battlegrounds :

-Stranglethron Diamond Mines : "Payload" gameplay.
    -Valley of Power : "Murderball" gameplay.
    -Azshara Crater : DOTA-Style gameplay.

New Arena :
    The Tol’vir Proving Grounds will utilize the sweeping vistas of Uldum and the Tol’vir art style with a simple layout based on Nagrand Arena.

Mda ..
    *Know* that when death comes for you, *know* that I shall meet its blade with mine.

11. Back To Top | #91
    Mda, asta stiam deja, same shit BG plus same shit arena, unde-i noutatea ca eu n-o vad?

Sent from my iPhone

12. Back To Top | #92
    Registered User angry's Avatar
    vor sa introduca un mod nou, nu se stie cum o sa prinda la audienta, sota nu o adus ceva chiar special
    as vrea sa vad azshara crater, nu pentru dota syle, dar am vazut zona inca din vanilla si arata superb
    murderball din ce s-a prezentat e zerg fest, 10v10 in mijlocul hartii lol'd

13. Back To Top | #93
    A mers cuiva wow pass ? sau trebuie sa schimb tara din options la b-net?

14. Back To Top | #94
    Stärke und Ehre Wrath.of.God's Avatar
    Quote Originally Posted by MalygoH View Post
    Mists of Pandaria will be adding three new Battlegrounds and a new Arena to World of Warcraft.

New Battlegrounds :

-Stranglethron Diamond Mines : "Payload" gameplay.
    -Valley of Power : "Murderball" gameplay.
    -Azshara Crater : DOTA-Style gameplay.

New Arena :
    The Tol’vir Proving Grounds will utilize the sweeping vistas of Uldum and the Tol’vir art style with a simple layout based on Nagrand Arena.

Mda ..
    -TF2 gametype payload
    -copy la ce fac aia de la Bioware cu StarWars TOR
    -dota ca a prins bine la public si e populara.

In ceea ce priveste lore-ul si discutia de mai devreme - intai cititi cartile, intelegeti cine si de unde vine, ce a facut, cand si de ce..si mai apoi bagati "impresii" personale aduse la rang de adevaruri. Nu ma lansez in discutii cand interlocutorii mei nu au stiinta de subiect si vb din impresii subiective.

In legatura cu jocurile pe bucati - da, alea erau expansions ina devaratul sens al cuvantului - la War3 si Diablo. Aduceau chestii noi, imbunatateau chestiile vechi.

Acum ce primesti cand cumperi SC2? Terran campaign..ca sa joci zerg tre sa cumperi HoS..la protoss va fi la fel - toate costand ca originalul sau aproximativ la fel. Este nu numai idiotic dar o bataie de joc, demonstrand dorintele domnului Kotick, a carui poza am pus-o in postul precedent. Va sugerez sa va documentati cine este acest domn si ce a facut pentru a avea macar o intelegere superficiala asupra punctelor aduse de mine in discutie.

Blizz/ Activision se bazeaza pe oameni ca voi, care (scuzati-mi colocvialismul) "pun botul" la campaniile lor de marketing. Toate bune!

15. Back To Top | #95
    In ceea ce priveste lore-ul si discutia de mai devreme - intai cititi cartile, intelegeti cine si de unde vine, ce a facut, cand si de ce..si mai apoi bagati "impresii" personale aduse la rang de adevaruri. Nu ma lansez in discutii cand interlocutorii mei nu au stiinta de subiect si vb din impresii subiective.
    Cartile cui? A scris Blizzard vreo carte in afara de Metzen? Sau tu probabil ai impresia ca literatura de metrou cu subiecte din wow e scrisa de Blizzard?

16. Back To Top | #96
    Intraspecies predator Clopotel's Avatar
    @Wrath.of.God
    Uhm... unde scrie ca trebuie sa ai WoF la Sc2 ca sa poti juca HoS? Daca nu ma insel eu (si-o fac al dracului de rar) de la bun inceput s-a zis ca toate cele 3 Sc2-uri vor fi stand alone nefiind necesar sa ai un anume joc din serie ca sa-l joci pe celalalt. Iar cum la Blizzcon n-au zis nimic, e clar ca se mentine ideea.
    Te anunt ca blizzardul a fost cumparat de Davidson and Associates acu mai bine de vreo ~15 ani. (mi-e lene sa-mi aduc aminte data concreta). In actualul format cu activision, ei au autonomie completa in toate deciziile si tot ce fac; sa zici ca sunt presati/influentati din alta parte e ilar.

All in all, alte presupuneri scoase din cavitatea anala, mai ai?

17. Back To Top | #97
    prietene wrath of god am citit cam toate cartile din universul warcraft, si knark si metzen si ce o mai fi. Maculatura dar le-am citit. Ca fapt divers sa stii ca nu cartile au aparut primele si nu cartile stabilesc canonul in lore. Blizzard si jocurile lor sunt canon, iar ce scriu gigeii aia pe langa e oarecum acceptata ca si semicanon. Nu a facut Metzen joc dupa cartile lui Knark, e invers, asa ca lasa bullshitul ca omg n-ati citit cartile. Le-am citit, si chiar daca nu le citeam tot e irelevant.

Hots si void expo la sc2 nu o sa fie standalone most likely, dar nici nu o sa coste cat wof. Prefer sa scoata blizzard 3 jocuri si campaniile impartite decat sa le faca mai scurte. Sa fim seriosi sunt o gramada de misiuni in fiecare campanie, la cat de bun e jocul prefer sa fie de 3 ori cantitatea si sa platesc de 3 ori. Daca tu suferi la 2 milioane, ia-l frate piratat de pe net si urla de marketing si lasa-ne pe noi sa ne bucuram de jocuri.

18. Back To Top | #98
    Registered User Wolfe's Avatar
    bla bla bla bla
    Eu doar am postat ce planuiesc ei sa lanseze in zona PvP ... nu stiu ce motiv ai gasit sa te iei de mine. Poate ca unii se joaca pentru ca au o experienta placuta alaturi de oamenii din ghilda / prietenii, nu pun bot pentru cine stie ce prostie din lore. Duh, stop trolling !
    *Know* that when death comes for you, *know* that I shall meet its blade with mine.

19. Back To Top | #99
    Cat Woman Didu's Avatar
    or rezolvat problema cu Annual PAss? mie tot nu'mi merge
    ϟƘƦƖןןΣx

20. Back To Top | #100
    Din pacate, nu. Asteptam.

1.  
Page 5 of 36 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks