Page 5 of 29 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast
Results 81 to 100 of 579

Thread: World of Warcraft: Warlords of Draenor

1. Back To Top | #81
    Registered User Wolfe's Avatar
    13 noiembrie, data de lansare pentru WoD. Cine continua sa joace sau revine la joc ? Eu am facut pre-order acum doua saptamani.
    *Know* that when death comes for you, *know* that I shall meet its blade with mine.

2. Back To Top | #82
    Registered User sebid2k3's Avatar
    Stie cineva de unde se poate face un pre-order sau o rezervare pentru Collector's Edition?
    Vad ca doar World of Warcraft: Warlords of Draenor Collector's Edition PC | ALTEX si World Of Warcraft Warlords Of Draenor Collector's Edition Pc - Wow Editia De Colectie RPG le au.
    Altex stiu ca e cunoscut, dar trebuie sa platesc cei 330 RON inainte si nu stiu daca cutia va veni in noaptea lansarii, cum a fost pana acum. De Ventum nu am mai auzit, deci nu-mi pot da cu parerea. Dar e din Cluj, deci sigur nu vine in noaptea lansarii...

As vrea sa fac o rezervare, sau pre-order, dar sa stiu ca o pot lua in noaptea lansarii

3. Back To Top | #83
    Registered User Supix's Avatar
    Quote Originally Posted by Lord Wolfe View Post
    13 noiembrie, data de lansare pentru WoD. Cine continua sa joace sau revine la joc ? Eu am facut pre-order acum doua saptamani.
    Eu inca joc. Tocmai ce-am platit contul.
    Am un singur regret, am caracterele pe Shattered Hand unde-i putin cam "trist" momentan. Iar ca sa-l mut ... nu prea as platii fiindca mi se pare destul de scump.

4. Back To Top | #84
    Registered User Wolfe's Avatar
    Quote Originally Posted by Supix View Post
    Eu inca joc. Tocmai ce-am platit contul.
    Am un singur regret, am caracterele pe Shattered Hand unde-i putin cam "trist" momentan. Iar ca sa-l mut ... nu prea as platii fiindca mi se pare destul de scump.
    Sa stii ca merita sa iti muti macar unul sau doua. E o experienta mult mai buna sa joci pe un realm populat. Eu mi-am mutat hunterul de pe Shadowsong Horde pe Nagrand Alliance ( pentru ghilda la care am aplicat ) si nu regret deloc. 45€.
    *Know* that when death comes for you, *know* that I shall meet its blade with mine.

5. Back To Top | #85
    Trancestatic Iceman's Avatar
    Care sunt neajunsurile unui realm slab populat? Totul se face cross realm din ce am inteles acum? Intreb ca nu-mi pot da seama, in afara de auction house, what else?
    ​Questionable ethics.

6. Back To Top | #86
    Sunt dezavantaje si avantaje. Eu sunt de parere ca la lansare e mai bine sa joci pe un realm mai slab populat, sa eviti sa stai chiar si ore in coada doar ca sa intri pe server. Daca vrei pve adevarat, sansele sunt mici sa gasesti o ghilda buna pe un realm slab populat. Cand insa farmezi mobi rari pt loot sau pt imblanzit e bine sa fie competitia cat mai mica.

AH-ul e intradevar dezamagitor mai ales daca colectionezi formule rare sau companioni, (cand apar, daca apar, sunt la suprapret), dar poate ai sanse mai mari la BMAH. Nici cu AH comun cu alte 2-3 servere si nu se compara cu ceea ce gasesti pe un realm suprapopulat gen Kazzak.

E daca as reincepe m-as duce pe un realm suprapopulat, gen Kazzak pt hoarda sau Sylvanas pt alianta.

7. Back To Top | #87
    Registered User korby's Avatar
    Da da, Kazzak, unde chiar şi acum este queue seara. Să nu mai zicem de cei 10000 de oameni care stau la coadă în momentele de maximă activitate pe server.
    Înrolează-te azi în echipa de traforaj viteză!

8. Back To Top | #88
    Registered User ecsodus's Avatar
    10000 e mult? ))) numai stiu la ce joc aveam 50000.... pfff cam 2 ore dura pana intram seara.... si pe vremuri la wot eram si pe 30000 )

9. Back To Top | #89
    Ma gandeam ceva medium spre high .. Sa nu fie chiar low, as vrea un server normal, ce recomandati?
    ​Questionable ethics.

10. Back To Top | #90
    Registered User ecsodus's Avatar
    Lo...wow nu wot )) cred ca la beta la wot stateam atat

11. Back To Top | #91
    Imi raspunde si mie cineva la intrebarea de mai sus? (pertinent). Multumesc
    ​Questionable ethics.

12. Back To Top | #92
    Registered User sebid2k3's Avatar
    Poti gasi pe EU WoW Realms :: WoWProgress - World of Warcraft Rankings lista realmurilor europene, cu limba, tip si populatie. Sorteaza-l in functie de populatie si vezi ce-ti prieste. Eu sunt pe Silvermoon de ani buni. Au fost queues decat la lansarea MoP si in primele saptamani dupa fiecare patch. Multi romani joaca pe Sylvanas de exemplu.

13. Back To Top | #93
    exact, cred ca Sylvanas e realm ul cu cei mai multi romani...majoritatea la alianta

14. Back To Top | #94
    Salut,
    M-am bagat pana la urma pe Magtheridon. Am vazut ca nr de playeri este ~egal dpdv al factiunilor iar nr total e undeva sub 15k ceea ce mi se pare ok, atat timp cat evit queues. Merci de sugestii!
    ​Questionable ethics.

15. Back To Top | #95
    Registered User anubisy2k's Avatar
    Cascam gura prin Altex aseara cat nevasta proba zoale...si am gasit pre-order-ul de warlords, 159 lei.
    L-am luat rpd sa nu ma prinda politia...l-am desfacut, am bagat cheia in account, dar nu stiu daca mi-am luat jocul sau char boost-ul la 90
    Inclin sa cred ca am luat jocul, boost-ul fiind un cadou ptr. ca ai luat pre-order?
    "I am not a man of words. But I respect the power of words, for that is what transformed me. The words of the Sith Code. Others had heard them, contemplated them, and so on. But I understood them, and they changed me. For what was I before I heard those words? Nothing."

Darth Bane, Dark Lord of the Sith

16. Back To Top | #96

17. Back To Top | #97
    Infectious Grooves PET's Avatar
    Am dat si eu o precomanda la Collectors Edition. Inca nu stiu daca o sa ma re-apuc... poate nu chiar ca pe vremuri. Ultimele dati cand m-am logat in "Free Trial" m-a lasat rece.
    Trebuie neaparat sa cumpar si Pandaria? Stiu ca o sa am boost la 1 caracter. Ce chestii o sa-mi lipseasca daca nu-mi iau si pandaria?
    if ($yourehappyAndYouKnowIt) {
    clapyourhands;
    }

18. Back To Top | #98
    Quote Originally Posted by anubisy2k View Post
    Cascam gura prin Altex aseara cat nevasta proba zoale...si am gasit pre-order-ul de warlords, 159 lei.
    L-am luat rpd sa nu ma prinda politia...l-am desfacut, am bagat cheia in account, dar nu stiu daca mi-am luat jocul sau char boost-ul la 90
    Inclin sa cred ca am luat jocul, boost-ul fiind un cadou ptr. ca ai luat pre-order?

Cica da. La preorder primesti boost la un char.

19. Back To Top | #99
    Registered User ciocanul's Avatar
    Trebuie si Pandaria ca sa joci addon-ul asta nou. E 10 euro acum Pandaria. Si eu ma tot gandesc de ce mmorpg sa ma apuc. As da o geana in WoW.
    The world ain't all sunshine and rainbows. It is a very mean and nasty place. It will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me or nobody is going to hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward, how much can you take and keep moving forward. That's how winning is done! Rocky Balboa

20. Back To Top | #100
    Grand Shaman m-m-c's Avatar
    Trebuie sa cumperi ce-ti lipseste de la ultimul expansion pe care-l ai.

1.  
Page 5 of 29 FirstFirst ... 234567815 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks